BLUE PRINT Stabilizatora saite ADA108001
Saderīgs ar JEEP CHEROKEE (KJ) ,
ar PVN 21%
Noliktavā 9
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods ADA108001
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063613209
  • Piemērota plašam automašīnu modeļu klāstam.
  • Uzlabo transportlīdzekļa stabilitāti un vadāmību.
  • Izgatavota no augstas kvalitātes, izturīgiem materiāliem.
  • Nodrošina precīzu piekares sistēmas darbību.
  • Atbilst oriģinālo detaļu kvalitātes standartiem.
  • Veicina vienmērīgāku braukšanu un samazina vibrācijas.
  • Ilgs kalpošanas laiks un uzticamība.
Garums [mm]
5/8"
Platums [mm]
59
Biezums [mm]
5/8"
Iekšējais diametrs [mm]
[30
Ārējais diametrs [mm]
59
Materiāls
Gumija
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts
  • JEEP
    • CHEROKEE (KJ)
      • 2.4 4x4 (108kW/147PS)
      • 2.5 CRD 4x4 (105kW/143PS)
      • 2.8 CRD 4x4 (110kW/150PS)
      • 2.8 CRD 4x4 (120kW/163PS)