BLUE PRINT ADA108042 Piekare, Šķērssvira
Saderīgs ar JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) , JEEP CHEROKEE (KJ) ,
ar PVN 21%
Noliktavā 17
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods ADA108042
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063197839
  • Precīza piekares sistēmas sastāvdaļa
  • Uzlabo transportlīdzekļa vadāmību un stabilitāti
  • Izgatavota no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem
  • Garantē ilgstošu kalpošanu un drošību
  • Atbilst oriģinālo detaļu specifikācijām
  • Vienkārša uzstādīšana
  • Svarīga riteņu savirzes uzturēšanai
  • Nodrošina stabilu saķeri ar ceļu
Biezums [mm]
+70
Iekšējais diametrs [mm]
1:3
Ārējais diametrs [mm]
71
Materiāls
Gumija/ Metāls
Uzstādīšanas puse
Aizm. tilts augšējais
  • JEEP
    • GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)
      • 4.0 4x4 (140kW/190PS)
      • 4.7 V8 4x4 (162kW/220PS)
      • 3.1 TD 4x4 (103kW/140PS)
      • 4.7 V8 4x4 (164kW/223PS)
      • 2.7 CRD 4x4 (120kW/163PS)
      • 4.7 V8 4x4 (190kW/258PS)
      • 4.7 V8 4x4 (167kW/227PS)
    • CHEROKEE (KJ)
      • 2.4 4x4 (108kW/147PS)
      • 3.7 4x4 (155kW/211PS)
      • 2.5 CRD 4x4 (105kW/143PS)
      • 2.8 CRD 4x4 (110kW/150PS)
      • 3.7 4x4 (150kW/204PS)
      • 2.8 CRD 4x4 (120kW/163PS)
      • 3.7 4x4 (157kW/214PS)