Putekļu sargu komplekts piedziņas vārpstai BLUE PRINT ADA108105
ar PVN 21%
Noliktavā 1
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods ADA108105
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063618099
  • Paredzēts piedziņas vārpstas aizsardzībai.
  • Pasargā locītavas no netīrumiem un mitruma.
  • Veicina piedziņas vārpstas ilgāku kalpošanas laiku.
  • Augstas kvalitātes materiāli.
  • Precīza izgatavošana.
  • Iekļautas visas nepieciešamās detaļas nomaiņai.
  • Zīmols: BLUE PRINT.
  • Kods: ADA108105.
Garums [mm]
132
Iekšējais diametrs 1 [mm]
27
Iekšējais diametrs 2 [mm]
90°
Materiāls
Termoplasts
Uzstādīšanas puse
riteņa pusē
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts
  • CHRYSLER
    • VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_)
      • 2.5 TD (85kW/116PS)
      • 2.0 i (98kW/133PS)
      • 3.8 i AWD (131kW/178PS)
      • 2.5 TDiC AWD (85kW/116PS)
    • VOYAGER IV (RG, RS)
      • 2.4 (108kW/147PS)
      • 3.3 (128kW/174PS)
      • 2.5 CRD (105kW/141PS)
      • 3.3 AWD (128kW/174PS)
      • 2.5 CRD (88kW/120PS)
    • GRAND VOYAGER III VAN (GS)
      • 2.5 TD (85kW/116PS)
      • 3.3 (116kW/158PS)
    • VOYAGER III VAN (GS_)
      • 2.4 (GSHY52) (111kW/151PS)
      • 3.3 (GSHY52) (116kW/158PS)
      • 3.8 AWD (GSHC52) (122kW/166PS)
      • 3.8 AWD (GSHC52) (131kW/178PS)
      • 2.5 TD (GSHY52, GSHZ52) (85kW/116PS)