Salona gaisa filtrs BLUE PRINT ADB112521
Saderīgs ar BMW X3 (F25) , BMW X4 (F26) ,
Uztur svaigu gaisu Jūsu automašīnas salonā, nodrošinot komfortablu braukšanas pieredzi.
ar PVN 21%
Noliktavā 9
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods ADB112521
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063264197
  • Efektīva gaisa attīrīšana salonā
  • Uzlabo gaisa kvalitāti
  • Novērš putekļu un ziedputekšņu iekļūšanu
  • Samazina nepatīkamu smaku veidošanos
  • Nodrošina komfortablu braukšanas pieredzi
  • Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem
  • Oriģinālā aprīkojuma kvalitāte
Filtra izpildījums
Aktivētās ogles filtrs
Garums [mm]
187
Platums [mm]
186
Augstums [mm]
+25
  • BMW
    • X3 (F25)
      • xDrive 28 i (190kW/258PS)
      • xDrive 30 d (190kW/258PS)
      • xDrive 35 d (230kW/313PS)
      • xDrive 20 i (135kW/184PS)
      • xDrive 35 i (225kW/306PS)
      • xDrive 20 d (135kW/184PS)
      • xDrive 28 i (180kW/245PS)
      • sDrive 18 d (100kW/136PS)
      • sDrive 18 d (105kW/143PS)
      • xDrive 20 d (120kW/163PS)
      • sDrive 18 d (110kW/150PS)
      • xDrive 20 d (140kW/190PS)
      • sDrive 20 i (135kW/184PS)
      • sDrive 20 i (125kW/170PS)
      • xDrive 30 d (155kW/211PS)
      • xDrive 30 d (210kW/286PS)
      • xDrive 30 d (204kW/277PS)
    • X4 (F26)
      • xDrive 20 i (135kW/184PS)
      • xDrive 28 i (180kW/245PS)
      • xDrive 35 i (225kW/306PS)
      • xDrive 20 d (140kW/190PS)
      • xDrive 30 d (190kW/258PS)
      • xDrive 35 d (230kW/313PS)
      • M 40 i (265kW/360PS)
      • xDrive 30 d (210kW/286PS)
      • xDrive 30 d (183kW/249PS)
      • xDrive 30 d (204kW/277PS)