Hidrofiltru komplekts, Automātiskā pārnesumkārba ADBP210011
ar PVN 21%
Noliktavā 1
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods ADBP210011
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5057746173364
  • Paredzēts automātiskajām pārnesumkārbām
  • Nodrošina efektīvu eļļas filtrēšanu
  • Samazina nodilumu un pagarina kalpošanas laiku
  • Veicina vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu
  • Augsta kvalitāte un uzticamība
  • Ideāli piemērots ikdienas lietošanai
Garums [mm]
195
Platums [mm]
157
Augstums [mm]
2+1
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar eļļas vannas blīvi
  • AUDI
    • 80 B3 Sedans (893, 894, 8A2)
      • 1.6 (55kW/75PS)
      • 1.8 (55kW/75PS)
      • 1.8 S (65kW/88PS)
      • 1.8 S (66kW/90PS)
      • 2.0 E (83kW/113PS)
      • 2.0 E 16V (101kW/137PS)
      • 2.0 E (82kW/112PS)
    • COUPE B3 (89, 8B3)
      • 2.3 (100kW/136PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 2.3 (98kW/133PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 (128kW/174PS)
      • 2.3 20V (125kW/170PS)
      • 2.0 (82kW/112PS)
      • 2.0 (83kW/113PS)
    • 100 C4 Sedans (4A2)
      • 2.5 TDI (85kW/115PS)
      • 2.0 E (85kW/115PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 E (128kW/174PS)
      • 2.6 quattro (110kW/150PS)
      • 2.8 E quattro (128kW/174PS)
      • 2.6 (102kW/139PS)
    • 80 B4 Sedans (8C2)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 2.0 (66kW/90PS)
      • 2.0 E (85kW/115PS)
      • 2.3 E (98kW/133PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 (128kW/174PS)
    • 80 B4 Avant (8C5)
      • 2.0 (66kW/90PS)
      • 2.0 E (85kW/115PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 2.8 (128kW/174PS)
    • 100 C4 Avant (4A5)
      • 2.5 TDI (85kW/115PS)
      • 2.0 E (85kW/115PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.3 E (98kW/133PS)
      • 2.8 E (128kW/174PS)
      • 2.6 quattro (110kW/150PS)
      • 2.8 E quattro (128kW/174PS)
    • 90 B3 (893, 894, 8A2)
      • 2.3 E (98kW/133PS)
      • 2.3 E 20V (123kW/167PS)
      • 2.3 E 20V (125kW/170PS)
    • CABRIOLET B3 (8G7)
      • 2.3 E (98kW/133PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 (128kW/174PS)
      • 1.8 (92kW/125PS)
    • A6 C4 (4A2)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 2.5 TDI (103kW/140PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 (128kW/174PS)
      • 2.5 TDI (85kW/116PS)
      • 2.6 quattro (110kW/150PS)
      • 2.8 quattro (128kW/174PS)
      • 2.3 (98kW/133PS)
      • 2.6 (102kW/139PS)
    • A6 C4 Avant (4A5)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 2.5 TDI (103kW/140PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 (128kW/174PS)
      • 2.5 TDI (85kW/116PS)
      • 2.8 quattro (128kW/174PS)
      • 2.3 (98kW/133PS)
      • 2.6 quattro (110kW/150PS)
      • 2.6 (102kW/139PS)