BLUE PRINT ADBP210081 Hidrofiltru komplekts, Automātiskā pārnesumkārba
Saderīgs ar BMW 5 (E39) , BMW 7 (E38) , BMW 5 Touring (E39) Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Noliktavā 2
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods ADBP210081
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5057746263201
  • Paredzēts automātiskajām pārnesumkārbām
  • Nodrošina eļļas tīrību
  • Novērš gružu uzkrāšanos
  • Veicina vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu
  • Pagarināt pārnesumkārbas kalpošanas laiku
  • Augsta BLUE PRINT kvalitāte
  • Pilns komplekts apkopei
Garums [mm]
273
Platums [mm]
159
Augstums [mm]
57
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar eļļas vannas blīvi
  • BMW
    • 5 (E39)
      • 520 i (110kW/150PS)
      • 523 i (125kW/170PS)
      • 528 i (142kW/193PS)
      • 520 i (100kW/136PS)
      • 520 i (125kW/170PS)
      • 525 i (141kW/192PS)
      • 530 i (170kW/231PS)
    • 7 (E38)
      • 728 i, iL (142kW/193PS)
    • 5 Touring (E39)
      • 520 i (110kW/150PS)
      • 523 i (125kW/170PS)
      • 528 i (142kW/193PS)
      • 520 i (100kW/136PS)
      • 520 i (125kW/170PS)
      • 525 i (141kW/192PS)
      • 530 i (170kW/231PS)
    • 3 (E46)
      • 328 i (142kW/193PS)
      • 323 i (125kW/170PS)
      • 320 i (110kW/150PS)
      • 330 i (170kW/231PS)
      • 320 i (125kW/170PS)
      • 325 i (141kW/192PS)
    • 3 Coupe (E46)
      • 323 Ci (125kW/170PS)
      • 328 Ci (142kW/193PS)
      • 320 Ci (110kW/150PS)
      • 320 Ci (125kW/170PS)
      • 325 Ci (141kW/192PS)
      • 330 Ci (170kW/231PS)
    • 3 Touring (E46)
      • 320 i (110kW/150PS)
      • 328 i (142kW/193PS)
      • 330 i (170kW/231PS)
      • 320 i (125kW/170PS)
      • 325 i (141kW/192PS)
    • 3 Kabriolets (E46)
      • 323 Ci (125kW/170PS)
      • 330 Ci (170kW/231PS)
      • 320 Ci (125kW/170PS)
      • 325 Ci (141kW/192PS)
    • 3 Compact (E46)
      • 325 ti (141kW/192PS)
    • Z4 Roadster (E85)
      • 3.0 i (170kW/231PS)
      • 2.5 i (141kW/192PS)
      • 2.2 i (125kW/170PS)