Degvielas filtrs ADBP230025
Uzticams degvielas filtrs jūsu automašīnai. Nodrošina tīru degvielu un optimālu dzinēja darbību.
ar PVN 21%
Noliktavā 22
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods ADBP230025
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5057746240691
  • Augstas kvalitātes degvielas filtrs no BLUE PRINT.
  • Modelis: ADBP230025.
  • Efektīvi attīra degvielu no piemaisījumiem.
  • Veicina optimālu dzinēja darbību.
  • Aizsargā degvielas sistēmu no piesārņojuma.
  • Izgatavots no izturīgiem materiāliem.
  • Nodrošina ilgu kalpošanas laiku.
Filtra izpildījums
Tiešās plūsmas filtrs
Korpusa materiāls
Metāls
Augstums [mm]
230
Ārējais diametrs [mm]
108
Caurules diametrs [mm]
+10
  • VW
    • CRAFTER Furgons (SY_, SX_)
      • 2.0 TDI FWD (SYB, SYC, SYD) (75kW/102PS)
      • 2.0 TDI FWD (SYB, SYC, SYD) (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI FWD (SYB, SYC, SYD) (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI 4motion (SYB, SYC, SYD) (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI RWD (SYB, SYC, SYD) (90kW/122PS)
      • 2.0 TDI RWD (SYB, SYC, SYD) (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI 4motion (SYB, SYC, SYD) (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI RWD (SYB, SYC, SYD) (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI RWD (SYB, SYC, SYD) (80kW/109PS)
      • 2.0 TDI RWD (SYB, SYC, SYD) (120kW/163PS)
    • CRAFTER Platforma/Šasija (SZ_)
      • 2.0 TDI FWD (SZB, SZC, SZH, SZI, SZJ, SZK, SZO, SZP, SZS... (75kW/102PS)
      • 2.0 TDI FWD (SZB, SZC, SZH, SZI, SZJ, SZK, SZO, SZP, SZS... (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI FWD (SZB, SZC, SZH, SZI, SZJ, SZK, SZO, SZP, SZS... (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI RWD (SZB, SZC, SZD, SZH, SZI, SZO, SZP, SZQ, SZU... (90kW/122PS)
      • 2.0 TDI RWD (SZB, SZC, SZD, SZH, SZI, SZO, SZP, SZQ, SZU... (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI RWD (SZB, SZC, SZD, SZH, SZI, SZO, SZP, SZQ, SZU... (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI 4motion (SZB, SZC, SZH, SZI, SZO, SZP, SZU, SZV) (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI 4motion (SZB, SZC, SZH, SZI, SZO, SZP, SZU, SZV) (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI RWD (SZB, SZC, SZD, SZO, SZP, SZQ, SZU, SZV) (80kW/109PS)
      • 2.0 TDI RWD (SZB, SZC, SZD, SZH, SZI, SZO, SZP, SZQ) (120kW/163PS)
    • CRAFTER Autobuss (SYI, SYJ)
      • 2.0 TDI FWD (75kW/102PS)
      • 2.0 TDI FWD (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI FWD (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI 4motion (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI 4motion (103kW/140PS)
    • GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC)
      • 2.0 TDI FWD (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI FWD (103kW/140PS)
  • MAN
    • TGE Furgons
      • 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) (75kW/102PS)
      • 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD) (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD) (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI RWD (11V, 12V, 33V, 34V, UYB, UYC, UYD) (90kW/122PS)
      • 2.0 TDI RWD (11V, 12V, UYB, UYC, UYD) (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI RWD (11V, 12V, 33V, 34V, UYB, UYC, UYD) (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI RWD (UYB, UYC, UYD, 11V, 12V, 33V) (120kW/163PS)
    • TGE Platforma/Šasija (UZ_)
      • 2.0 TDI (75kW/102PS)
      • 2.0 TDI (UZB, UZC, 08V, UZH, UZI, 10V, UZO, UZP, 21V,... (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI RWD (90kW/122PS)
      • 2.0 TDI RWD (UZB, UZC, UZD, 14V, 29V, UZH, UZI, 18V, 30V... (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI RWD (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI AWD (UZB, UZC, 15V, UZH, UZI, 19V, UZO, UZP,... (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI AWD (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI RWD (UZB, UZC, UZH, UZI, UZO, UZP, 14V, 18V, 22V... (120kW/163PS)
    • TGE Autobuss
      • 2.0 TDI (75kW/102PS)
      • 2.0 TDI (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI AWD (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI AWD (130kW/177PS)
      • 2.0 TDI RWD (90kW/122PS)
      • 2.0 TDI RWD (130kW/177PS)