BLUE PRINT Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes ADBP420092
ar PVN 21%
Noliktavā 1
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods ADBP420092
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5057746316525
  • Oriģinālais BLUE PRINT produkts
  • Paredzēts priekšējai asij
  • Disku bremžu sistēmām
  • Nodrošina efektīvu un drošu bremzēšanu
  • Izgatavots no izturīgiem materiāliem
  • Samazina vibrācijas un trokšņus
  • Ideāli piemērots ikdienas lietošanai
  • Garantēta kvalitāte un uzticamība
Garums [mm]
132
Platums [mm]
+70
Platums [mm]
+60
Pārbaudes vērtība
ECE R90 APPROVED
Uzstādīšanas puse
Aizmugurējais tilts
Biezums 1 [mm]
19
Nodiluma devējs
sag. nodiluma brīdinājuma indikatoram
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar stiprināšanas materiālu
  • MERCEDES-BENZ
    • G-CLASS (W463)
      • G 500 (463.260, 463.261) (310kW/422PS)
      • G 350 d 4-matic (463.349) (210kW/286PS)
      • G 400 d 4-matic (463.350) (243kW/330PS)
    • GLE (V167)
      • GLE 450 EQ Boost 4-matic (167.159) (270kW/367PS)
      • GLE 300 d 4-matic (167.119) (180kW/245PS)
      • GLE 350 d 4-matic (167.121) (200kW/272PS)
      • GLE 400 d 4-matic (167.123) (243kW/330PS)
      • AMG GLE 53 EQ Boost 4-matic+ (167.161) (320kW/435PS)
      • GLE 580 EQ Boost 4-matic (167.186) (360kW/489PS)
      • AMG GLE 63 EQ Boost 4-matic+ (167.188) (420kW/571PS)
      • AMG GLE 63 S EQ Boost 4-matic+ (167.189) (450kW/612PS)
      • GLE 350 de 4-matic (167.117) (235kW/320PS)
      • GLE 350 de 4-matic (167.117) (225kW/306PS)
      • GLE 350 e 4-matic (167.154) (245kW/333PS)
    • GLS (X167)
      • 350 d 4-matic (167.921) (210kW/286PS)
      • 400 d 4-matic (167.923) (243kW/330PS)
      • 450 EQ Boost 4-matic (167.959) (270kW/367PS)
      • 580 EQ Boost 4-matic (167.986, 167.980) (360kW/489PS)
      • AMG 63 4Matic+ EQ Boost 4-matic+ (167.989) (450kW/612PS)
      • Maybach 600 EQ Boost 4-matic (167.987) (410kW/557PS)
    • GLE Coupe (C167)
      • GLE 350 d 4-matic (167.321) (200kW/272PS)
      • GLE 400 d 4-matic (167.323) (243kW/330PS)
      • AMG GLE 53 EQ Boost 4-matic+ (167.361) (320kW/435PS)
      • GLE 350 de 4-matic (167.317) (235kW/320PS)
      • AMG GLE 63 EQ Boost 4-matic+ (167.388) (420kW/571PS)
      • AMG GLE 63 EQ Boost 4-matic+ (167.389) (450kW/612PS)
      • GLE 350 e 4-matic (167.354) (245kW/333PS)