Bremžu diski BLUE PRINT ADC443125
Augstas kvalitātes bremžu diski, kas nodrošina optimālu bremzēšanas veiktspēju un drošību.
ar PVN 21%
Noliktavā 12
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods ADC443125
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063056358
  • Oriģinālais BLUE PRINT ADC443125 modelis
  • Izgatavoti no izturīgiem materiāliem
  • Nodrošina lielisku bremzēšanas veiktspēju
  • Garantē drošību un uzticamību
  • Precīza pieeja un viegla uzstādīšana
  • Piemēroti ikdienas lietošanai un intensīvai braukšanai
Bremžu diska biezums [mm]
+10
Riteņa diska urbumu skaits
5
Biezums [mm]
+60
Ārējais diametrs [mm]
302
Skrūvju loks-Ø [mm]
114
Virsma
pārklāts
Bremžu diska tips
pilnīgi
Uzstādīšanas puse
Aizmugurējais tilts
Minimālais biezums [mm]
8,4
Centrējošais diametrs [mm]
+80
  • MITSUBISHI
    • ASX (GA_W_)
      • 1.8 DI-D (GA6W) (85kW/116PS)
      • 1.8 (GA3W) (102kW/139PS)
      • 1.8 DI-D 4WD (GA6W) (85kW/116PS)
      • 1.6 MIVEC (GA1W) (85kW/116PS)
      • 1.6 MIVEC (GA1W) (86kW/117PS)
      • 1.8 DI-D (GA6W) (110kW/150PS)
      • 1.8 DI-D 4WD (GA6W) (110kW/150PS)
      • 1.6 LPG (86kW/117PS)
    • OUTLANDER II (CW_W)
      • 2.0 (CW4W) (108kW/147PS)
      • 2.2 DI-D (130kW/177PS)
      • 2.2 DI-D 4WD (130kW/177PS)
      • 2.2 DI-D 4WD (103kW/140PS)
      • 2.0 4WD (108kW/147PS)
      • 2.0 DI-D (CW8W) (103kW/140PS)
      • 2.4 4WD (CW5W) (125kW/170PS)
      • 3.0 4WD (CW6W) (162kW/220PS)
      • 2.4 (CW5W) (125kW/170PS)
  • CHRYSLER
    • SEBRING (JS)
      • 2.4 VVT (125kW/170PS)
      • 2.0 VVT (115kW/156PS)
      • 2.0 CRD (103kW/140PS)
      • 2.4 (128kW/174PS)
      • 2.7 VVT (137kW/186PS)
    • SEBRING Kabriolets (JS)
      • 2.4 VVT (125kW/170PS)
      • 2.0 CRD (103kW/140PS)
      • 2.7 (137kW/186PS)
  • JEEP
    • COMPASS (MK49)
      • 2.2 CRD 4x4 (120kW/163PS)
      • 2.0 (115kW/156PS)
      • 2.2 CRD (100kW/136PS)
      • 2.4 4x4 (125kW/170PS)
      • 2.0 CRD 4x4 (103kW/140PS)
      • 2.4 (125kW/170PS)
      • 2.0 CRD (103kW/140PS)
      • 2.2 CRD 4x4 (100kW/136PS)
    • PATRIOT (MK74)
      • 2.2 CRD 4x4 (120kW/163PS)
      • 2.4 4x4 (125kW/170PS)
      • 2.0 CRD 4x4 (103kW/140PS)
      • 2.4 Eco + 4x4 (125kW/170PS)
      • 2.0 CRD (103kW/140PS)
      • 2.4 (125kW/170PS)
  • DODGE
    • CALIBER
      • 1.8 (110kW/150PS)
      • 2.0 (115kW/156PS)
      • 2.0 CRD (103kW/140PS)
      • 2.2 CRD (120kW/163PS)