BLUE PRINT Putekļusargu komplekts, Piedziņas vārpsta ADC48121
ar PVN 21%
Noliktavā 2
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods ADC48121
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063481211
  • Paredzēts piedziņas vārpstai
  • OEM kvalitātes standarti
  • Efektīva aizsardzība pret netīrumiem un mitrumu
  • Izgatavots no izturīgiem, nodilumizturīgiem materiāliem
  • Nodrošina piedziņas vārpstas komponentu ilgmūžību
  • Pilns komplekts nomaiņai
Garums [mm]
117
Iekšējais diametrs 1 [mm]
3:1
Iekšējais diametrs 2 [mm]
113
Materiāls
Gumija
Uzstādīšanas puse
Aizmugurējais tilts
Uzstādīšanas puse
riteņa pusē
  • MITSUBISHI
    • PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W)
      • 3.5 V6 GDI (V65W, V75W) (149kW/203PS)
      • 3.2 DI-D (V68W, V78W) (121kW/165PS)
      • 3.2 DI-D (V68W, V78W) (118kW/160PS)
      • 2.5 TDi (V64W, V74W) (73kW/99PS)
      • 2.5 TDi (V64W, V74W) (85kW/115PS)
    • PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W)
      • 2.5 TD (V24W) (85kW/115PS)
    • PAJERO II (V3_W)
      • 3.2 DiD 4WD (121kW/165PS)
    • PAJERO III (V7_W, V6_W)
      • 3.5 (V65W, V75W) (149kW/203PS)
      • 3.2 DI-D (V68W) (118kW/160PS)