Eļļas filtrs BLUE PRINT ADF122103
Saderīgs ar VOLVO V60 I (155) , VOLVO S80 II (124) , VOLVO XC70 II (136) Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Noliktavā 17
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods ADF122103
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063005578
  • Efektīva eļļas attīrīšana no netīrumiem un nogulsnēm.
  • Izgatavots no augstas kvalitātes filtrējošiem materiāliem.
  • Nodrošina dzinēja tīrību un optimālu veiktspēju.
  • Palīdz novērst dzinēja nodilumu.
  • Ilgs kalpošanas laiks un uzticama aizsardzība.
  • Atbilst stingriem kvalitātes standartiem.
  • Ideāli piemērots ikdienas lietošanai.
  • Būtisks dzinēja apkopes elements.
Filtra izpildījums
Filtra patrona
Iekšējais diametrs [mm]
4+2
Augstums [mm]
1+0,4
Ārējais diametrs [mm]
82
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar blīvgredzenu
  • VOLVO
    • V60 I (155)
      • T6 AWD (224kW/305PS)
      • 3.0 T AWD (258kW/351PS)
      • T6 AWD (242kW/329PS)
    • S80 II (124)
      • T6 AWD (224kW/305PS)
      • 3.2 AWD (179kW/243PS)
      • 3.2 (179kW/243PS)
      • 3.2 (175kW/238PS)
      • 3.2 AWD (175kW/238PS)
      • T6 AWD (210kW/286PS)
    • XC70 II (136)
      • 3.2 AWD (179kW/243PS)
      • T6 AWD (224kW/304PS)
      • 3.2 AWD (175kW/238PS)
      • T6 AWD (210kW/286PS)
    • V70 III (135)
      • 3.2 (179kW/243PS)
      • 3.2 AWD (179kW/243PS)
      • T6 AWD (224kW/305PS)
      • 3.2 AWD (175kW/238PS)
      • T6 AWD (210kW/286PS)
      • 3.2 (175kW/238PS)
    • XC90 I (275)
      • 3.2 AWD (179kW/243PS)
      • 3.2 AWD (175kW/238PS)
    • XC60 I SUV (156)
      • T6 AWD (210kW/286PS)
      • 3.2 AWD (175kW/238PS)
      • 3.2 AWD (179kW/243PS)
      • T6 AWD (224kW/304PS)
      • T6 AWD (242kW/329PS)
    • S60 II (134)
      • T6 AWD (224kW/304PS)
      • T6 AWD (242kW/329PS)
      • 3.0 T AWD (258kW/351PS)
  • LAND ROVER
    • FREELANDER 2 (L359)
      • 3.2 4x4 (171kW/233PS)