Bremžu diski BLUE PRINT ADG043121
Saderīgs ar SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) ,
Augstas kvalitātes bremžu diski jūsu transportlīdzeklim, nodrošinot drošu un efektīvu bremzēšanu.
ar PVN 21%
Noliktavā 2
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods ADG043121
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063605822
  • Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem
  • Nodrošina izcilu bremzēšanas veiktspēju
  • Izturīgi pret nodilumu un termisko slodzi
  • Precīza izgatavošana perfektam piegulēšanai
  • Uzlabo braukšanas komfortu un drošību
  • Piemēroti plašam transportlīdzekļu klāstam
  • Uzticama izvēle ikdienas lietošanai
Bremžu diska biezums [mm]
26
Riteņa diska urbumu skaits
6
Biezums [mm]
33
Ārējais diametrs [mm]
294
Skrūvju loks-Ø [mm]
109
Virsma
pārklāts
Bremžu diska tips
ar iekšējo ventilāciju
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts
Minimālais biezums [mm]
24
Centrējošais diametrs [mm]
88
  • SSANGYONG
    • REXTON / REXTON II (GAB_)
      • 2.9 TD (88kW/120PS)
      • 3.2 RX320 4x4 (162kW/220PS)
      • 2.7 Xdi (120kW/163PS)
      • 2.3 RX230 4x4 (110kW/150PS)
      • 2.7 Xdi (121kW/165PS)
      • 2.7 Xdi 4x4 (121kW/165PS)