Gaisa filtrs BLUE PRINT ADJ132202
ar PVN 21%
Noliktavā 15
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods ADJ132202
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063018820
  • Piemērots plašam automašīnu modeļu klāstam.
  • Efektīvi filtrē gaisu, aizsargājot dzinēju.
  • Veicina optimālu dzinēja darbību un degvielas ekonomiju.
  • Izgatavots no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem.
  • Nodrošina nemainīgu filtrēšanas efektivitāti.
  • Viegli uzstādāms.
Filtra izpildījums
Filtra patrona
Garums [mm]
302
Platums [mm]
224
Augstums [mm]
56
  • LAND ROVER
    • DISCOVERY IV (L319)
      • 2.7 TD 4x4 (140kW/190PS)
      • 3.0 TD 4x4 (155kW/211PS)
      • 3.0 SDV6 4x4 (188kW/256PS)
      • 3.0 TD 4x4 (180kW/245PS)
      • 3.0 TD 4x4 (183kW/249PS)
    • DISCOVERY III (L319)
      • 4.4 4x4 (220kW/299PS)
      • 2.7 TD 4x4 (140kW/190PS)
    • RANGE ROVER SPORT I (L320)
      • 4.2 4x4 (287kW/390PS)
      • 4.4 4x4 (220kW/299PS)
      • 2.7 D 4x4 (140kW/190PS)
      • 3.6 D 4x4 (200kW/272PS)
      • 3.0 D 4x4 (180kW/245PS)
      • 3.0 D 4x4 (183kW/249PS)
      • 4.2 4x4 (291kW/396PS)