Salona gaisa filtrs BLUE PRINT ADJ132501
Efektīvi attīra gaisu salonā, nodrošinot svaigu un tīru vidi jūsu automašīnā.
ar PVN 21%
Noliktavā 6
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods ADJ132501
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063005707
  • Novērš putekļus, ziedputekšņus un citas daļiņas.
  • Uzlabo gaisa kvalitāti automašīnas salonā.
  • Veicina veselīgu mikroklimatu un novērš smakas.
  • Nodrošina efektīvu klimata kontroles sistēmas darbību.
  • Izgatavots no augstas kvalitātes, izturīgiem materiāliem.
  • Precīza pieeja un viegla uzstādīšana.
  • Saderīgs ar specifiskiem automašīnu modeļiem.
Filtra izpildījums
Aktivētās ogles filtrs
Garums [mm]
192
Platums [mm]
196
Augstums [mm]
[30
  • JAGUAR
    • XF I (X250)
      • 3.0 D (155kW/211PS)
      • 5.0 Kompressor (346kW/471PS)
      • 2.2 D (140kW/190PS)
      • 2.2 D (120kW/163PS)
      • 3.0 (175kW/238PS)
      • 4.2 (219kW/298PS)
      • 4.2 Kompressor (306kW/416PS)
      • 2.7 D (152kW/207PS)
      • 3.0 D (177kW/241PS)
      • 3.0 D (202kW/275PS)
      • 5.0 (283kW/385PS)
      • 5.0 Kompressor (375kW/510PS)
      • 2.2 D (147kW/200PS)
      • 3.0 (250kW/340PS)
      • 2.0 (177kW/241PS)
      • 5.0 XFR-S (405kW/550PS)
      • 3.0 AWD (250kW/340PS)
    • XJ (X351)
      • 5.0 SCV8 (346kW/471PS)
      • 5.0 SCV8 (405kW/550PS)
      • 3.0 SDV6 (202kW/275PS)
      • 5.0 V8 (283kW/385PS)
      • 5.0 SCV8 (375kW/510PS)
      • 3.0 SCV6 (250kW/340PS)
      • 2.0 Ti4 (177kW/241PS)
      • 3.0 SCV6 AWD (250kW/340PS)
      • 3.0 SDV6 (221kW/300PS)
      • 5.0 SCV8 R575 (423kW/575PS)
    • XF SPORTBRAKE (X250)
      • 2.2 D (147kW/200PS)
      • 3.0 D (177kW/241PS)
      • 3.0 D (202kW/275PS)
      • 2.2 D (120kW/163PS)
      • 5.0 XFR-S (405kW/550PS)