Augstsprieguma vadu komplekts ADK81602
Augstsprieguma vadu komplekts no BLUE PRINT nodrošina uzticamu aizdedzes sistēmas darbību.
ar PVN 21%
Noliktavā 2
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods ADK81602
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063816020
  • Augstas kvalitātes augstsprieguma vadi
  • Nodrošina stabilu dzirksteles padevi
  • Izstrādāts atbilstoši oriģinālo detaļu specifikācijām
  • Izturīgs un ilgmūžīgs
  • Viegla uzstādīšana
  • BLUE PRINT zīmols
OE-numuram
  • SUZUKI
    • SJ410 Cabrio (OS)
      • 1.0 (SJ410) (33kW/45PS)
    • SJ410
      • 1.0 (SJ410) (33kW/45PS)
    • SAMURAI Slēgta tipa visurgājējs (SJ_)
      • 1.0 Visu riteņu piedziņa (SJ410) (33kW/45PS)
      • 1.3 Visu riteņu piedziņa (SJ413, SJ70, SJ80) (51kW/70PS)
      • 1.3 Visu riteņu piedziņa (SJ413) (44kW/60PS)
      • 1.3 Visu riteņu piedziņa (SJ413) (47kW/64PS)
    • SJ413 (OS)
      • 1.3 (SJ413) (44kW/60PS)
      • 1.3 (SJ413) (47kW/64PS)
    • VITARA Cabrio (ET, TA)
      • 1.6 i 16V (TA02, SE416) (71kW/97PS)