Gaisa filtrs BLUE PRINT ADS72213
ar PVN 21%
Noliktavā 119
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods ADS72213
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063722130
  • Efektīvi attīra gaisu no putekļiem un netīrumiem.
  • Nodrošina optimālu gaisa pieplūdi dzinējam.
  • Veicina degvielas ekonomiju.
  • Aizsargā dzinēju no priekšlaicīga nodiluma.
  • Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem.
  • Atbilst oriģinālo detaļu kvalitātes standartiem.
Filtra izpildījums
Filtra patrona
Garums [mm]
220
Platums [mm]
219
Augstums [mm]
+35
  • SUBARU
    • XV (_GP_)
      • 2.0 D AWD (80kW/109PS)
      • 1.6 i AWD (GP3, G33GP) (84kW/114PS)
      • 2.0 i AWD (GP7, G33GP) (110kW/150PS)
      • 2.0 D AWD (GPD) (108kW/147PS)
      • 1.6 BiFuel AWD (G33GP, GP3) (84kW/114PS)
      • 2.0 BiFuel AWD (G33GP, GP7) (110kW/150PS)
    • FORESTER (SH_)
      • 2.0 AWD (SHJ) (110kW/150PS)
      • 2.5 AWD (SH9) (126kW/171PS)
      • 2.0 AWD (SH5) (110kW/150PS)
      • 2.0 D AWD (SHH, SHD, SHN) (108kW/147PS)
      • 2.5 AWD (SH9) (169kW/230PS)
    • OUTBACK (BL, BP)
      • 3.0 AWD (BPE) (180kW/245PS)
      • 2.0 D AWD (BPD) (110kW/150PS)
      • 2.5 AWD (BP9) (127kW/173PS)
    • LEGACY IV (BL)
      • 2.0 AWD (BL5) (101kW/138PS)
      • 2.5 AWD (BL9) (121kW/165PS)
      • 3.0 R AWD (BLE, B13) (180kW/245PS)
      • 2.0 AWD (BL5) (121kW/165PS)
      • 2.0 R AWD (BL5) (110kW/150PS)
      • 2.0 D AWD (BLD) (110kW/150PS)
      • 2.5 i AWD (BL9) (127kW/173PS)
    • LEGACY IV Universālis (BP)
      • 2.0 AWD (BP5) (101kW/138PS)
      • 2.5 AWD (BP9) (121kW/165PS)
      • 3.0 R AWD (BPE) (180kW/245PS)
      • 2.0 AWD (BP5) (121kW/165PS)
      • 2.5 i AWD (BP9) (127kW/173PS)
      • 2.0 R AWD (BP5) (110kW/150PS)
    • TRIBECA (B9)
      • 3.0 (WXE) (184kW/250PS)
      • 3.0 (WXE) (180kW/245PS)
      • 3.6 (WXF) (190kW/258PS)
    • IMPREZA Hečbeka virsbūve (GR, GH, G3)
      • 2.0 R AWD (GH7) (110kW/150PS)
      • 2.5 AWD (GHE) (169kW/230PS)
      • 2.5 WRX STi AWD (GRF) (221kW/301PS)
      • 1.5 AWD (GH3) (79kW/107PS)
      • 2.0 D AWD (110kW/150PS)
    • OUTBACK (BR)
      • 2.0 D AWD (BRD) (110kW/150PS)
      • 2.5 i AWD (BR9) (123kW/167PS)
      • 3.6 R AWD (BRF) (191kW/260PS)
      • 2.5 i AWD (BRM) (127kW/173PS)
      • 2.5 BiFuel AWD (127kW/173PS)
      • 2.5 BiFuel AWD (123kW/167PS)
    • LEGACY V (BM)
      • 2.0 i AWD (BM5) (110kW/150PS)
      • 2.5 i AWD (BM9) (123kW/167PS)
      • 2.0 D AWD (BMD) (110kW/150PS)
      • 2.5 i AWD (BM9) (125kW/170PS)
    • LEGACY V Universālis (BR)
      • 2.0 i AWD (110kW/150PS)
      • 2.5 i AWD (BR9) (125kW/170PS)
    • IMPREZA Sedans (GE, GV)
      • 2.0 i AWD (GE7) (110kW/150PS)
      • 2.5 WRX STi AWD (GVF) (221kW/301PS)
    • FORESTER (SJ_)
      • 2.0 i AWD (SJ5) (110kW/150PS)
      • 2.0 D AWD (SJD) (108kW/147PS)
      • 2.0 XT AWD (SJG) (177kW/241PS)
      • 2.5 AWD (SJ9) (126kW/171PS)
      • 2.0 BiFuel AWD (S13, SJ5) (110kW/150PS)
    • IMPREZA Hečbeka virsbūve (GP_)
      • 1.6 i (GP2) (84kW/114PS)
      • 1.6 i AWD (84kW/114PS)
      • 2.0 AWD (GP7) (110kW/150PS)
    • WRX Sedans (GJ)
      • STi 2.5 AWD (221kW/301PS)
    • OUTBACK (BS)
      • 2.5 AWD (BS9) (129kW/175PS)
      • 3.6 AWD (BSF) (191kW/260PS)
      • 2.0 D AWD (BSD) (110kW/150PS)
    • LEGACY VI (BN)
      • 2.5 i AWD (BN9) (129kW/175PS)
      • 3.6 i AWD (BNF) (191kW/260PS)
    • LEVORG
      • 1.6 AWD (VM4) (125kW/170PS)
    • IMPREZA Sedans (GJ_)
      • 1.6 AWD (GJ3) (84kW/114PS)
      • 1.6 Priekšpiedziņa (GJ2) (84kW/114PS)