Bremžu uzliku komplekts, Disku bremzes BLUE PRINT ADV184216
Saderīgs ar VW GOLF VI (5K1) , VW SCIROCCO III (137, 138) , AUDI A3 (8P1) Parādīt vairāk informāciju
Augstas kvalitātes bremžu uzliku komplekts disku bremzēm, nodrošinot drošu un efektīvu bremzēšanu.
ar PVN 21%
Noliktavā 1
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods ADV184216
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063025866
  • Oriģinālais ražotājs: BLUE PRINT
  • Produkta kods: ADV184216
  • Paredzēts disku bremžu sistēmām
  • Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem
  • Nodrošina drošu un efektīvu bremzēšanu
  • Izturīgs un uzticams
  • Pārbaudīta kvalitāte
Garums [mm]
155
Platums [mm]
73
Pārbaudes vērtība
ECE R90 APPROVED
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar virzuļa fiksatoru
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts
Biezums 1 [mm]
19
Nodiluma devējs
iesk. nodiluma devēju
  • VW
    • GOLF VI (5K1)
      • 2.0 R 4motion (188kW/256PS)
      • 2.0 R 4motion (195kW/265PS)
      • 2.0 R 4motion (199kW/270PS)
    • SCIROCCO III (137, 138)
      • 2.0 R (188kW/256PS)
      • 2.0 R (195kW/265PS)
      • 2.0 R (206kW/280PS)
    • GOLF VI Kabriolets (517)
      • 2.0 R (195kW/265PS)
  • AUDI
    • A3 (8P1)
      • 3.2 V6 quattro (184kW/250PS)
      • S3 quattro (195kW/265PS)
      • S3 quattro (188kW/256PS)
    • A3 Sportback (8PA)
      • 3.2 V6 quattro (184kW/250PS)
      • S3 quattro (195kW/265PS)
      • S3 quattro (188kW/256PS)
    • TT (8J3)
      • 3.2 V6 quattro (184kW/250PS)
      • 2.0 TTS quattro (200kW/272PS)
      • 2.0 TTS quattro (195kW/265PS)
    • TT Roadster (8J9)
      • 3.2 V6 quattro (184kW/250PS)
  • SEAT
    • LEON (1P1)
      • 2.0 TFSI (177kW/240PS)
      • 2.0 Cupra R (195kW/265PS)