Ventilatora reste, Bampers DEPO 444-2504R-UDN
Saderīgs ar BMW 1 (F20) , BMW 1 (F21) ,
ar PVN 21%
Noliktavā 3
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods 444-2504R-UDN
Ražotājs DEPO
  • Oriģinālais DEPO produkts
  • Detaļas kods: 444-2504R-UDN
  • Izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem
  • Precīza atbilstība oriģinālajām detaļām
  • Izturīga pret koroziju un vides ietekmi
  • Nodrošina drošu degvielas uzglabāšanu
  • Viegla uzstādīšana
Uzstādīšanas puse
pa labi
pāra artikulu numuri
444-2504L-UDN
mehāniski apstrādāts
ar atveri/atverēm miglas lukturiem
  • BMW
    • 1 (F20)
      • 125 d (155kW/211PS)
      • 120 d (120kW/163PS)
      • 116 d (85kW/116PS)
      • 118 d (100kW/136PS)
      • 125 i (160kW/218PS)
      • 116 i (100kW/136PS)
      • 118 i (125kW/170PS)
      • 116 d (85kW/116PS)
      • 118 d (105kW/143PS)
      • 120 d (135kW/184PS)
      • 125 d (160kW/218PS)
      • 114 i (75kW/102PS)
      • M 135 i (235kW/320PS)
      • M 135 i xDrive (235kW/320PS)
      • 114 d (70kW/95PS)
      • 120 d xDrive (135kW/184PS)
      • 118 d xDrive (105kW/143PS)
      • 120 d xDrive (147kW/200PS)
      • 125 i (175kW/238PS)
      • 120 d (147kW/200PS)
      • 116 i (80kW/109PS)
      • 118 i (100kW/136PS)
      • 120 i (130kW/177PS)
      • M 135 i (240kW/326PS)
      • M 135 i xDrive (240kW/326PS)
      • 116 d (85kW/116PS)
      • 118 d (110kW/150PS)
      • 118 d xDrive (110kW/150PS)
      • 120 d (140kW/190PS)
      • 120 d xDrive (140kW/190PS)
      • 125 d (165kW/224PS)
      • 118 i (100kW/136PS)
      • 114 d (70kW/95PS)
      • 120 i (135kW/184PS)
      • 125 i (165kW/224PS)
      • M 140 i (250kW/340PS)
      • M 140 i xDrive (250kW/340PS)
    • 1 (F21)
      • 118 d xDrive (105kW/143PS)
      • 114 i (75kW/102PS)
      • 116 i (100kW/136PS)
      • 118 i (125kW/170PS)
      • 125 i (160kW/218PS)
      • M 135 i (235kW/320PS)
      • 114 d (70kW/95PS)
      • M 135 i xDrive (235kW/320PS)
      • 116 d (85kW/116PS)
      • 116 d (85kW/116PS)
      • 118 d (100kW/136PS)
      • 118 d (105kW/143PS)
      • 120 d (120kW/163PS)
      • 120 d (135kW/184PS)
      • 120 d xDrive (135kW/184PS)
      • 125 d (155kW/211PS)
      • 125 d (160kW/218PS)
      • 120 d xDrive (147kW/200PS)
      • 125 i (175kW/238PS)
      • 120 d (147kW/200PS)
      • 116 i (80kW/109PS)
      • 118 i (100kW/136PS)
      • 120 i (130kW/177PS)
      • M 135 i (240kW/326PS)
      • M 135 i xDrive (240kW/326PS)
      • 116 d (85kW/116PS)
      • 118 d (110kW/150PS)
      • 118 d xDrive (110kW/150PS)
      • 120 d (140kW/190PS)
      • 120 d xDrive (140kW/190PS)
      • 125 d (165kW/224PS)
      • 118 i (100kW/136PS)
      • 114 d (70kW/95PS)
      • 120 i (135kW/184PS)
      • 125 i (165kW/224PS)
      • M 140 i (250kW/340PS)
      • M 140 i xDrive (250kW/340PS)