TRW Amortizators JGT1266T
Saderīgs ar NISSAN PATHFINDER III (R51) ,
TRW amortizators JGT1266T nodrošina optimālu amortizāciju un stabilitāti jūsu transportlīdzeklim.
ar PVN 21%
Noliktavā 4
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods JGT1266T
Ražotājs TRW
EAN 3322938280246
  • Ražotājs: TRW
  • Kods: JGT1266T
  • Tips: Amortizators
  • Uzlabo braukšanas komfortu
  • Nodrošina stabilitāti
  • Piemērots ikdienas lietošanai
  • Augsta kvalitāte
Uzstādīšanas puse
Aizmugurējais tilts
Diametrs [mm]
5+1
Vertikālās caurules diametrs [mm]
1:6
Garums 1 [mm]
260
Garums 2 [mm]
371
Amortizatora veids
Gāzes spiediens
Amortizatora konstrukcija
Teleskopiskais amortizators
Amortizatora sistēma
Divu cauruļu
Amortizators-Stiprināšanas veids
augšējā atvere
apakšējā atvere
Skaits uz asi
"1"
SVHC
Informācija nav pieejama, lūdzu, griezieties pie ražotāja!
  • NISSAN
    • PATHFINDER III (R51)
      • 2.5 dCi 4WD (128kW/174PS)
      • 4.0 4WD (198kW/269PS)
      • 2.5 dCi (128kW/174PS)
      • 2.5 dCi 4WD (126kW/171PS)
      • 2.5 dCi 4WD (140kW/190PS)
      • 3.0 dCi (170kW/231PS)
      • 2.5 dCi 4WD (120kW/163PS)