Pagriezienu signāla lukturu komplekts L03-140-005LED-D
ar PVN 21%
Noliktavā 6
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods L03-140-005LED-D
Ražotājs ABAKUS
  • Pilns komplekts kreisajam un labajam pagriezienu signālam.
  • OE kvalitātes standarti.
  • Izgatavots no izturīgiem materiāliem.
  • Nodrošina skaidru signālu satiksmei.
  • Viegla uzstādīšana.
  • Precīza saderība ar norādītajiem transportlīdzekļiem.
  • Uzlabo transportlīdzekļa drošību.
Uzstādīšanas puse
Kreisās puses ārējais spogulis
Uzstādīšanas puse
Labās puses ārējais spogulis
Apgaismošanas ierīces funkcija
ar optisku slaucīšanas efektu
Lampas tips
LED
Mērvienība
pāris
  • AUDI
    • Q3 (8UB, 8UG)
      • 2.0 TDI quattro (130kW/177PS)
      • 2.0 TFSI quattro (155kW/211PS)
      • 2.0 TDI (103kW/140PS)
      • 2.0 TFSI quattro (125kW/170PS)
      • 2.0 TDI (100kW/136PS)
      • 2.0 TDI quattro (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI (130kW/177PS)
    • A6 C6 (4F2)
      • 3.0 TFSI quattro (220kW/299PS)
      • 3.2 FSI (195kW/265PS)
      • 2.8 FSI quattro (154kW/210PS)
      • RS6 quattro (426kW/580PS)
      • 2.0 TDI (125kW/170PS)
      • 2.7 TDI (140kW/190PS)
      • 2.7 TDI quattro (140kW/190PS)
      • 2.8 FSI (140kW/190PS)
      • 2.8 FSI quattro (140kW/190PS)
      • 2.8 FSI quattro (162kW/220PS)
      • 2.8 FSI (162kW/220PS)
      • 3.0 TDI quattro (176kW/240PS)
      • 3.0 TFSI quattro (213kW/290PS)
    • A6 C6 Avant (4F5)
      • RS6 quattro (426kW/580PS)
      • 2.0 TDI (125kW/170PS)
      • 2.7 TDI (140kW/190PS)
      • 2.8 FSI (140kW/190PS)
      • 2.8 FSI (162kW/220PS)
      • 2.0 TDI (120kW/163PS)
    • A8 D3 (4E2, 4E8)
      • 4.2 quattro (246kW/335PS)
      • 6.0 W12 quattro (331kW/450PS)
      • 3.0 TDI quattro (171kW/233PS)
      • 3.2 FSI (191kW/260PS)
      • 3.2 FSI quattro (191kW/260PS)
      • 3.0 TDI quattro (155kW/211PS)
      • S8 quattro (331kW/450PS)
      • 4.2 TDI quattro (240kW/326PS)
      • 4.2 FSI quattro (257kW/350PS)
      • 2.8 FSI (154kW/210PS)
    • A5 (8T3)
      • 1.8 TFSI (125kW/170PS)
      • 3.2 FSI (195kW/265PS)
      • S5 quattro (260kW/354PS)
      • 2.7 TDI (140kW/190PS)
      • 3.2 FSI quattro (195kW/265PS)
      • 2.0 TFSI (132kW/180PS)
      • 2.0 TFSI (155kW/211PS)
      • 2.7 TDI (120kW/163PS)
      • 2.0 TDI (125kW/170PS)
      • 2.0 TDI quattro (125kW/170PS)
      • 2.0 TDI (120kW/163PS)
    • A4 B8 (8K2)
      • 1.8 TFSI (118kW/160PS)
      • 2.0 TDI (105kW/143PS)
      • 2.7 TDI (140kW/190PS)
      • 2.0 TDI (100kW/136PS)
      • 1.8 TFSI (88kW/120PS)
      • 2.0 TDI (125kW/170PS)
      • 2.0 TDI (88kW/120PS)
      • 2.0 TFSI (132kW/180PS)
      • 2.0 TFSI (155kW/211PS)
      • 1.8 TFSI quattro (118kW/160PS)
      • S4 quattro (245kW/333PS)
      • 2.0 TDI (120kW/163PS)
      • 3.2 FSI (195kW/265PS)
      • 2.0 TDI quattro (105kW/143PS)
    • A3 Kabriolets (8P7)
      • 1.8 TFSI (118kW/160PS)
      • 2.0 TFSI (147kW/200PS)
      • 1.9 TDI (77kW/105PS)
      • 2.0 TDI (103kW/140PS)
      • 1.6 (75kW/102PS)
      • 1.6 TDI (77kW/105PS)
    • A4 B8 Avant (8K5)
      • 1.8 TFSI (118kW/160PS)
      • 2.0 TDI (105kW/143PS)
      • 2.0 TDI (125kW/170PS)
      • 2.7 TDI (120kW/163PS)
      • 2.0 TFSI (155kW/211PS)
      • 1.8 TFSI (88kW/120PS)
      • 2.0 TFSI (132kW/180PS)
      • S4 quattro (245kW/333PS)
      • 2.0 TDI (100kW/136PS)
      • 2.7 TDI (140kW/190PS)
      • 2.0 TDI (88kW/120PS)
      • 2.0 TDI (120kW/163PS)
      • 3.2 FSI (195kW/265PS)
    • A3 (8P1)
      • 1.4 TFSI (92kW/125PS)
      • S3 quattro (188kW/256PS)
      • 1.6 TDI (66kW/90PS)
      • 1.6 TDI (77kW/105PS)
    • A3 Sportback (8PA)
      • 1.4 TFSI (92kW/125PS)
      • S3 quattro (195kW/265PS)
      • 1.6 TDI (66kW/90PS)
      • 1.6 TDI (77kW/105PS)
      • S3 quattro (188kW/256PS)