CORTECO 12015180B Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta
ar PVN 21%
Noliktavā 14
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods 12015180B
Ražotājs CORTECO
EAN 3358960151803
  • Ražotājs: CORTECO
  • Daļas kods: 12015180B
  • Produkta tips: Vārpstas blīvgredzens
  • Pielietojums: Kloķvārpsta
  • Materiāls: Augstas kvalitātes, izturīgs
  • Funkcija: Nodrošina efektīvu blīvējumu
  • Aizsardzība: Novērš eļļas noplūdes un piesārņojumu
  • Saderība: Paredzēts specifiskām kloķvārpstu sistēmām
Uzstādīšanas puse
Pārnesumkārbas pusē
Augstums [mm]
1/2"
Ārējais diametrs [mm]
+105
Iekšējais diametrs [mm]
84
Materiāls
FPM (Fluor-Kautschuk)
Griešanas veids
Kreisā griešanās
Putekļusargs
ar putekļu aizsargmaliņu
  • ALFA ROMEO
    • 33 Sportwagon (907_)
      • 1.7 16V (907.B1G) (97kW/132PS)
    • 75 (162_)
      • 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C) (81kW/110PS)
      • 1.6 (162.B2B, 162.B2C) (81kW/110PS)
      • 1.8 Turbo i.e. (162.B1E) (114kW/155PS)
      • 1.8 (162.B1A, 162.B1B) (85kW/116PS)
      • 1.8 (162.B1L, 162.B1F) (88kW/120PS)
      • 1.8 (162.B1H) (90kW/122PS)
      • 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G) (110kW/150PS)
      • 2.0 (162.BA) (94kW/128PS)
      • 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A) (107kW/146PS)
      • 2.0 T.S Cat (162.B4A) (109kW/148PS)
      • 2.5 V6 (162.B3) (110kW/150PS)
      • 3.0 V6 Cat (162.B6A) (136kW/185PS)
      • 3.0 V6 (162.B6C) (141kW/192PS)
      • 1.8 (162.B1H) (95kW/129PS)
    • 90 (162_)
      • 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E) (94kW/128PS)
      • 2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA) (110kW/150PS)
      • 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) (85kW/115PS)
      • 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A) (77kW/105PS)
      • 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) (93kW/127PS)
      • 1.8 T.S. (167A4) (95kW/129PS)
      • 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D) (104kW/141PS)
      • 2.0 T.S. (167.A2D) (106kW/144PS)
      • 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) (120kW/163PS)
      • 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1) (121kW/165PS)
      • 1.7 T.S. (167.A4G) (83kW/113PS)
      • 2.0 Twin Spark (164.A2C, 164.A2L, 164A2H) (105kW/143PS)
      • 2.0 Twin Spark (164.A2H, 164.A2) (109kW/148PS)
      • 2.0 Twin Spark (164.H3) (106kW/144PS)
      • 2.0 V6 Turbo (164.K3) (148kW/201PS)
      • 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F) (150kW/204PS)
      • 2.5 V6 (164A1C) (120kW/163PS)
      • 3.0 V6 (164.A) (141kW/192PS)
      • 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P) (132kW/180PS)
      • 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB) (135kW/184PS)
      • 3.0 i.e. QV (164.AG) (147kW/200PS)
      • 3.0 24V (164.K1) (155kW/211PS)
      • 3.0 24V QV (164.H1) (171kW/233PS)
      • 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C) (170kW/231PS)
      • 2.0 (164A2C) (102kW/138PS)
      • 3.0 (164A) (138kW/188PS)
      • 3.0 (164H1) (168kW/228PS)
    • SPIDER (115_)
      • 1600 (115A2) (79kW/107PS)
      • 2000 (11538, 115A1) (93kW/126PS)
      • 2000 (115A1A) (88kW/120PS)
      • 2.5 i.e. (119.AA, 119.AB) (110kW/150PS)
      • 2.5 i.e. (119AA, 119AB) (116kW/158PS)
      • 2.0 (119AA) (99kW/135PS)
    • GTV (916_)
      • 2.0 V6 Turbo (916.C2A) (148kW/202PS)
      • 3.0 V6 24V (916.C1) (162kW/220PS)
      • 3.0 V6 24V (916.C1B__) (160kW/218PS)