CORTECO Vārpstas blīvgredzens, Diferenciālis 12015267B
Saderīgs ar FIAT 500 C (312_) , FIAT UNO (146_, 158_) , FIAT PUNTO (176_) Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Noliktavā 670
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods 12015267B
Ražotājs CORTECO
EAN 3358960209467
  • Piemērots CORTECO diferenciāļa vārpstām.
  • Nodrošina efektīvu blīvējumu pret eļļas noplūdēm.
  • Izgatavots no izturīgiem, pret eļļu noturīgiem materiāliem.
  • Pielāgots plašam temperatūras diapazonam.
  • Palīdz aizsargāt diferenciāļa mehānismus no piesārņojuma.
  • Veicina ilgāku diferenciāļa kalpošanas laiku.
  • Atbilst augstiem kvalitātes un drošības standartiem.
  • Oriģinālā aprīkojuma kvalitāte.
Augstums [mm]
+10
Augstums 1 [mm]
+135
Iekšējais diametrs [mm]
36
Ārējais diametrs [mm]
56
Materiāls
ACM (poliakrila kaučuks)
Griešanas veids
Kreisā griešanās
Putekļusargs
ar putekļu aizsargmaliņu
  • FIAT
    • 500 C (312_)
      • 0.9 (312AG1A) (63kW/86PS)
    • UNO (146_, 158_)
      • 50 i.e. 1.1 (36kW/49PS)
      • 70 i.e. 1.4 (51kW/70PS)
      • 75 i.e. 1.5 (55kW/75PS)
      • 50 1.1 (37kW/50PS)
      • 45 i.e. 1.0 (146E, 146A) (33kW/45PS)
    • PUNTO (176_)
      • 55 1.1 (40kW/54PS)
      • 60 1.2 (43kW/58PS)
      • 75 1.2 (54kW/73PS)
      • 60 1.2 (176AP, 176AR, 176AQ, 176BB) (44kW/60PS)
      • 1.6 (65kW/88PS)
      • 1.2 16V (63kW/86PS)
      • 1.7 D (42kW/57PS)
    • PUNTO Kabriolets (176_)
      • 60 1.2 (43kW/58PS)
      • 90 1.6 (65kW/88PS)
      • 60 1.2 (176AR_, 176BR_) (44kW/60PS)
      • 85 16V 1.2 (63kW/86PS)
    • CINQUECENTO (170_)
      • 1.1 Sporting (170AH) (40kW/54PS)
    • BRAVA (182_)
      • 1.4 (182.BG) (55kW/75PS)
      • 1.4 12 V (182.BA) (59kW/80PS)
      • 1.2 16V 80 (60kW/82PS)
      • 1.2 16V 80 (59kW/80PS)
    • BRAVO I (182_)
      • 1.4 (182.AG) (55kW/75PS)
      • 1.4 (182.AA) (59kW/80PS)
      • 1.2 16V 80 (60kW/82PS)
      • 1.2 16V 80 (59kW/80PS)
    • MAREA (185_)
      • 1.4 80 12V (59kW/80PS)
      • 1.2 16V (60kW/82PS)
    • MAREA Weekend (185_)
      • 1.4 80 12V (59kW/80PS)
      • 1.2 16V (60kW/82PS)
    • PALIO (178_, 171_, 371_)
      • 1.6 16V (74kW/100PS)
    • PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)
      • 1.2 (54kW/73PS)