DAYCO Ķīļrievu siksna 6PK1212K
ar PVN 21%
Noliktavā 9
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods 6PK1212K
Ražotājs DAYCO
EAN 8021787331431
  • DAYCO zīmols, nodrošinot kvalitāti un uzticamību.
  • Modeļa kods: 6PK1212K precīzai identifikācijai.
  • Ķīļrievu siksna jaudas pārnesei dzinējā.
  • Izgatavota no izturīgiem, augstas temperatūras noturīgiem materiāliem.
  • Nodrošina stabilu un efektīvu dzinēja komponentu darbību.
  • Paredzēta ilgstošai un drošai ekspluatācijai.
  • Vienkārša uzstādīšana un precīza atbilstība.
Rievu skaits
6
  • NISSAN
    • QASHQAI I (J10, NJ10)
      • 2.0 (104kW/141PS)
      • 2.0 Visu riteņu piedziņa (104kW/141PS)
    • X-TRAIL II (T31)
      • 2.0 4x4 (104kW/141PS)
      • 2.0 FWD (104kW/141PS)
      • 2.0 FWD (103kW/140PS)
      • 2.0 4x4 (103kW/140PS)
    • QASHQAI II (J11, J11_)
      • 1.6 DIG-T (120kW/163PS)
    • PULSAR Hečbeka virsbūve (C13)
      • 1.6 DIG-T (140kW/190PS)
    • X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR)
      • 1.6 DIG-T (T32) (120kW/163PS)
    • QASHQAI I VAN (J10)
      • 2.0 (104kW/141PS)
    • QASHQAI +2 (JJ10E)
      • 2.0 (104kW/141PS)
    • QASHQAI +2 VAN (JJ10E)
      • 2.0 (104kW/141PS)
  • RENAULT
    • ESPACE V (JR_)
      • 1.6 TCe 200 (147kW/200PS)
      • 1.8 TCe 225 (165kW/225PS)
    • TALISMAN (LP_)
      • 1.6 TCe 150 (110kW/150PS)
      • 1.6 TCe 200 (147kW/200PS)
    • MEGANE IV Hečbeka virsbūve (B9A/M/N_)
      • 1.6 TCe 205 (B9MV) (151kW/205PS)
      • 1.6 TCe 165 (121kW/165PS)
      • 1.8 RS TCe 280 (B9M6) (205kW/279PS)
      • 1.8 RS 300 (B9M8) (221kW/300PS)
    • TALISMAN Grandtour (KP_)
      • 1.6 TCe 150 (110kW/150PS)
      • 1.6 TCe 200 (147kW/200PS)
    • MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_)
      • 1.6 TCe 205 (151kW/205PS)
    • KADJAR (HA_, HL_)
      • 1.6 TCe 165 (HLMH) (120kW/163PS)