DENCKERMANN Bremžu suports B190120L
Saderīgs ar MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) , MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) ,
Uzticams bremžu suports, kas nodrošina efektīvu bremzēšanu un drošību uz ceļa.
ar PVN 21%
Noliktavā 12
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods B190120L
Ražotājs DENCKERMANN
EAN 5902841627796
  • Augstas kvalitātes bremžu suports no DENCKERMANN.
  • Modeļa kods: B190120L.
  • Nodrošina efektīvu un drošu bremzēšanu.
  • Izgatavots no izturīgiem, pret koroziju noturīgiem materiāliem.
  • Precīza konstrukcija ērtai uzstādīšanai.
  • Garantē bremžu sistēmas ilgu kalpošanas laiku.
  • Svarīgs drošības komponents.
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts pa kreisi
Masa [kg]
2,34
Diametrs [mm]
+60
Bremžu diska biezums [mm]
28
Bremžu suporta veids
Bremžu suports (1 virzulis)
Materiāls
Alumīnijs
Bremžu sistēma
Bosch
  • MERCEDES-BENZ
    • E-CLASS T-Model (S211)
      • E 220 T CDI (120kW/163PS)
      • E 240 T (211.261) (130kW/177PS)
      • E 200 T Kompressor (211.242) (120kW/163PS)
      • E 220 T CDI (211.206) (110kW/150PS)
      • E 270 T CDI (211.216) (130kW/177PS)
      • E 280 T CDI (211.220) (140kW/190PS)
      • E 220 T CDI (211.208) (125kW/170PS)
      • E 200 Kompressor (211.241) (135kW/184PS)
      • E 220 CDI (211.206) (100kW/136PS)
      • E 200 CDI (211.207) (100kW/136PS)
      • 350 CGI (211.257) (215kW/292PS)
    • E-CLASS (W211)
      • E 220 CDI (120kW/163PS)
      • E 320 (211.065) (165kW/224PS)
      • E 240 (211.061) (130kW/177PS)
      • E 220 CDI (211.006) (110kW/150PS)
      • E 270 CDI (211.016) (130kW/177PS)
      • E 200 CDI (211.004) (75kW/102PS)
      • E 200 CDI (211.004) (90kW/122PS)
      • E 200 Kompressor (211.042) (120kW/163PS)
      • E 320 CDI (211.026) (150kW/204PS)
      • E 200 NGT (211.042) (120kW/163PS)
      • E 280 CDI (211.023) (130kW/177PS)
      • E 280 (211.054) (170kW/231PS)
      • E 350 (211.056) (200kW/272PS)
      • E 280 CDI (211.020) (140kW/190PS)
      • E 320 CDI (211.022) (165kW/224PS)
      • E 200 CDI (211.007) (100kW/136PS)
      • E 220 CDI (211.008) (125kW/170PS)
      • E 200 Kompressor (211.041) (135kW/184PS)
      • E 220 CDI (211.006) (100kW/136PS)
      • E 350 CGI (211.057) (215kW/292PS)
      • E 300 BlueTEC (211.024) (155kW/211PS)
      • E 230 (211.052) (150kW/204PS)