DENCKERMANN Bremžu suports B190256L
Saderīgs ar BMW 3 Touring (E91) , BMW 3 (E90) , BMW X1 (E84) Parādīt vairāk informāciju
Uzticams bremžu suports, kas nodrošina drošu un efektīvu bremzēšanu jūsu transportlīdzeklim.
ar PVN 21%
Noliktavā 23
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods B190256L
Ražotājs DENCKERMANN
EAN 5902841630116
  • Oriģinālais DENCKERMANN produkts ar kodu B190256L.
  • Nodrošina precīzu bremžu kluču pozicionēšanu.
  • Izgatavots no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem.
  • Veicina drošu un efektīvu bremzēšanu.
  • Svarīgs bremžu sistēmas komponents.
  • Paredzēts konkrētam transportlīdzekļa modelim.
Uzstādīšanas puse
Aizm. tilts kreisajā pusē
Masa [kg]
2,7
Diametrs [mm]
4+2
Bremžu diska biezums [mm]
+20
Bremžu suporta veids
Bremžu suports (1 virzulis)
Materiāls
Čuguns
Bremžu sistēma
Ate.
  • BMW
    • 3 Touring (E91)
      • 325 i (155kW/211PS)
      • 318 d (100kW/136PS)
      • 318 i (100kW/136PS)
      • 316 d (85kW/116PS)
      • 320 i (110kW/150PS)
      • 325 i (160kW/218PS)
      • 320 d (120kW/163PS)
      • 325 xi (160kW/218PS)
      • 318 d (90kW/122PS)
      • 318 i (95kW/129PS)
      • 320 d (110kW/150PS)
      • 318 i (105kW/143PS)
      • 318 d (105kW/143PS)
      • 320 i (125kW/170PS)
      • 325 i (160kW/218PS)
      • 320 d (130kW/177PS)
      • 323 i (130kW/177PS)
      • 316 i (90kW/122PS)
      • 320 d xDrive (130kW/177PS)
      • 320 d (135kW/184PS)
      • 320 d xDrive (135kW/184PS)
      • 320 d xDrive (120kW/163PS)
    • 3 (E90)
      • 318 d (100kW/136PS)
      • 320 d xDrive (120kW/163PS)
      • 320 i (110kW/150PS)
      • 325 i (160kW/218PS)
      • 320 d (120kW/163PS)
      • 318 i (95kW/129PS)
      • 318 d (90kW/122PS)
      • 325 xi (160kW/218PS)
      • 320 si (127kW/173PS)
      • 320 d (110kW/150PS)
      • 318 i (105kW/143PS)
      • 318 d (105kW/143PS)
      • 325 i (160kW/218PS)
      • 325 xi (160kW/218PS)
      • 320 i (125kW/170PS)
      • 320 d (130kW/177PS)
      • 316 i (85kW/115PS)
      • 323 i (130kW/177PS)
      • 316 i (90kW/122PS)
      • 325 i xDrive (160kW/218PS)
      • 320 d xDrive (130kW/177PS)
      • 316 d (85kW/116PS)
      • 320 d (135kW/184PS)
      • 320 d xDrive (135kW/184PS)
    • X1 (E84)
      • xDrive 28 i (180kW/245PS)
      • sDrive 20 i (135kW/184PS)
      • xDrive 20 i (135kW/184PS)
      • sDrive 18 d (105kW/143PS)
      • xDrive 18 d (105kW/143PS)
      • xDrive 20 d (130kW/177PS)
      • sDrive 20 d (130kW/177PS)
      • xDrive 23 d (150kW/204PS)
      • xDrive 20 d (120kW/163PS)
      • sDrive 20 d (120kW/163PS)
      • sDrive 18 i (110kW/150PS)
      • xDrive 25 i (160kW/218PS)
      • xDrive 25 d (160kW/218PS)
      • sDrive 16 d (85kW/116PS)
      • sDrive 20 d (135kW/184PS)
      • sDrive 16 i (105kW/143PS)
    • 1 Coupe (E82)
      • 118 d (100kW/136PS)
      • 120 d (130kW/177PS)
      • 123 d (150kW/204PS)
      • 125 i (160kW/218PS)
      • 120 i (125kW/170PS)
      • 118 d (105kW/143PS)
    • 3 Coupe (E92)
      • 318 i (105kW/143PS)
      • 325 i (160kW/218PS)
      • 325 xi (160kW/218PS)
      • 320 i (125kW/170PS)
      • 320 d (130kW/177PS)
      • 325 i (160kW/218PS)
      • 325 xi (160kW/218PS)
      • 325 i xDrive (160kW/218PS)
      • 320 d xDrive (130kW/177PS)
      • 320 d xDrive (135kW/184PS)
      • 320 d (135kW/184PS)
      • 320 i (120kW/163PS)
      • 316 i (90kW/122PS)
    • 3 Kabriolets (E93)
      • 318 i (105kW/143PS)
      • 320 i (125kW/170PS)
      • 325 i (160kW/218PS)
      • 325 i (160kW/218PS)
      • 320 d (130kW/177PS)
      • 320 d (135kW/184PS)
      • 320 i (115kW/156PS)
    • 1 (E81)
      • 116 i (85kW/115PS)
      • 120 d (120kW/163PS)
      • 130 i (195kW/265PS)
      • 118 i (105kW/143PS)
      • 120 i (125kW/170PS)
      • 118 d (105kW/143PS)
      • 120 d (130kW/177PS)
      • 123 d (150kW/204PS)
      • 116 i (90kW/122PS)
      • 120 i (115kW/156PS)
      • 130 i (190kW/258PS)
      • 120 i (120kW/163PS)
    • 1 Kabriolets (E88)
      • 120 i (125kW/170PS)
      • 125 i (160kW/218PS)
      • 118 i (105kW/143PS)
      • 120 d (130kW/177PS)
      • 118 d (105kW/143PS)
      • 123 d (150kW/204PS)
      • 120 i (115kW/156PS)
      • 120 d (145kW/197PS)
    • 1 (E87)
      • 116 i (85kW/115PS)
      • 116 i (90kW/122PS)
      • 118 i (95kW/129PS)
      • 118 i (105kW/143PS)
      • 120 i (115kW/156PS)
      • 120 i (125kW/170PS)
      • 130 i (190kW/258PS)
      • 130 i (195kW/265PS)
      • 118 d (105kW/143PS)
      • 120 d (130kW/177PS)
      • 123 d (150kW/204PS)