DELPHI Gaisa masas mērītājs AF10364-12B1
Gaisa masas mērītājs AF10364-12B1 no DELPHI nodrošina precīzu gaisa plūsmas mērīšanu jūsu dzinējam.
ar PVN 21%
Noliktavā 3
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods AF10364-12B1
Ražotājs DELPHI
EAN 5012759981238
  • Ražotājs: DELPHI
  • Kods: AF10364-12B1
  • Tips: Gaisa masas mērītājs
  • Nodrošina precīzu gaisa plūsmas mērīšanu
  • Veicina optimālu dzinēja darbību
  • Palīdz samazināt degvielas patēriņu
  • Uzlabo dzinēja veiktspēju
  • Izgatavots atbilstoši augstiem kvalitātes standartiem
Korpusa tips
ar korpusu
Spraudkontaktu skaits
5
Spraudkontakta veids
Kontaktspraudnis
Spriegums [V]
1/2"
rekomendētais remonta paplašinājums
Gaisa filtrs
  • KIA
    • CARNIVAL I (UP)
      • 2.9 TDi (93kW/126PS)
    • CARNIVAL II (GQ)
      • 2.9 CRDi (106kW/144PS)
    • SORENTO I (JC)
      • 2.5 CRDi 4WD (103kW/140PS)
    • K2900
      • 2.9 CRDi (92kW/125PS)
    • SORENTO I VAN (JC)
      • 2.5 CRDi 4WD (103kW/140PS)
  • OPEL
    • OMEGA B (V94)
      • 2.5 DTI (F69, M69, P69) (110kW/150PS)
    • OMEGA B Universālis (V94)
      • 2.5 DTI (F35, M35, P35) (110kW/150PS)
  • HYUNDAI
    • TERRACAN (HP)
      • 2.9 CRDi 4WD (110kW/150PS)
      • 2.9 CRDi 4WD (120kW/163PS)
      • 2.9 CRDi (110kW/150PS)
      • 2.9 CRDi 4WD (110kW/150PS)
      • 2.9 CRDi 4WD (120kW/163PS)
    • H-1 Furgons (A1)
      • 2.5 CRDi (103kW/140PS)
      • 2.5 CRDi (81kW/110PS)
    • H-1 / STAREX Autobuss (A1)
      • 2.5 CRDi (103kW/140PS)
      • 2.5 CRDi 4WD (103kW/140PS)
      • 2.5 CRDi (81kW/110PS)
      • 2.5 CRDi (120kW/163PS)
    • H-1 Platforma/Šasija
      • 2.5 CRDi (103kW/140PS)