Devējs, Sadales vārpstas stāvoklis DELPHI SS12156-12B1
Šis DELPHI devējs precīzi nosaka sadales vārpstas stāvokli, nodrošinot optimālu dzinēja darbību.
ar PVN 21%
Noliktavā 3
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods SS12156-12B1
Ražotājs DELPHI
EAN 5012759598771
  • Precīza sadales vārpstas stāvokļa noteikšana
  • Nodrošina optimālu dzinēja darbību un veiktspēju
  • Uzlabo degvielas ekonomiju
  • Samazina kaitīgo izmešu daudzumu
  • Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem
  • Izturīgs pret darba apstākļiem
  • Atbilst stingriem ražošanas standartiem
  • Ideāli piemērots oriģinālā devēja aizstāšanai
Spraudkontaktu skaits
"3"
  • OPEL
    • ADAM (M13)
      • 1.0 (66kW/90PS)
      • 1.0 (85kW/115PS)
    • CORSA E (X15)
      • 1.0 (08, 68) (66kW/90PS)
      • 1.0 (08, 68) (85kW/115PS)
      • 1.3 CDTI (08, 68) (55kW/75PS)
      • 1.3 CDTI (08, 68) (70kW/95PS)
    • CORSA E Furgons/Hečbeks (X15)
      • 1.3 CDTI (08) (55kW/75PS)
      • 1.3 CDTI (08) (70kW/95PS)
    • KARL (C16)
      • 1.0 (55kW/75PS)
      • 1.0 LPG (54kW/73PS)
      • 1.0 (54kW/73PS)
    • ASTRA K (B16)
      • 1.4 (68) (74kW/100PS)
      • 1.4 Turbo (68) (92kW/125PS)
      • 1.4 Turbo (68) (110kW/150PS)
      • 1.0 Turbo (68) (77kW/105PS)
      • 1.4 CNG (68) (81kW/110PS)
      • 1.0 Turbo (68) (66kW/90PS)
    • ASTRA K Sports Tourer (B16)
      • 1.4 (35) (74kW/100PS)
      • 1.0 Turbo (35) (77kW/105PS)
      • 1.4 Turbo (35) (92kW/125PS)
      • 1.4 Turbo (35) (110kW/150PS)
      • 1.4 CNG (35) (81kW/110PS)
      • 1.0 Turbo (35) (66kW/90PS)
    • MOKKA / MOKKA X (J13)
      • 1.4 4x4 (_76) (112kW/152PS)
    • INSIGNIA B Grand Sport (Z18)
      • 1.5 (68) (103kW/140PS)
      • 1.5 (68) (121kW/165PS)
    • INSIGNIA B Sports Tourer (Z18)
      • 1.5 (35) (103kW/140PS)
      • 1.5 (35) (121kW/165PS)
    • INSIGNIA B Country Tourer (Z18)
      • 1.5 (47) (121kW/165PS)
    • ASTRA K Furgons/Universālis
      • 1.0 (35) (77kW/105PS)
      • 1.4 (35) (110kW/150PS)