Devējs, Riteņu griešanās ātrums DELPHI SS21311-12B1
ar PVN 21%
Noliktavā 2
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods SS21311-12B1
Ražotājs DELPHI
EAN 5012759663004
  • Ražotājs: DELPHI
  • Detaļas kods: SS21311-12B1
  • Funkcija: Riteņu griešanās ātruma devējs
  • Nodrošina precīzu datu pārraidi drošības sistēmām
  • Saderīgs ar dažādiem transportlīdzekļu modeļiem
  • Izgatavots no izturīgiem materiāliem ilgam kalpošanas laikam
  • Uzlabo transportlīdzekļa vadāmību un drošību
Devēja tips
aktīvais devējs
Spraudkontaktu skaits
2
Vada garums [mm]
718
  • MINI
    • MINI (F56)
      • Cooper D (85kW/116PS)
      • Cooper (100kW/136PS)
      • Cooper S (141kW/192PS)
      • One D (70kW/95PS)
      • One (75kW/102PS)
      • Cooper SD (125kW/170PS)
      • One First (55kW/75PS)
      • John Cooper Works (170kW/231PS)
      • Cooper S JCW (155kW/211PS)
      • One (75kW/102PS)
      • One First (55kW/75PS)
      • Cooper SE / Electric (135kW/184PS)
      • John Cooper Works GP (225kW/306PS)
      • Cooper S (131kW/178PS)
    • MINI (F55)
      • Cooper D (85kW/116PS)
      • Cooper (100kW/136PS)
      • Cooper S (141kW/192PS)
      • Cooper SD (125kW/170PS)
      • One (75kW/102PS)
      • One D (70kW/95PS)
      • One First (55kW/75PS)
      • Cooper SD (120kW/163PS)
      • Cooper S JCW (155kW/211PS)
      • One (75kW/102PS)
      • One First (55kW/75PS)
      • Cooper S (131kW/178PS)
    • MINI Kabriolets (F57)
      • Cooper (100kW/136PS)
      • Cooper S (141kW/192PS)
      • Cooper D (85kW/116PS)
      • Cooper SD (125kW/170PS)
      • One (75kW/102PS)
      • Cooper S JCW (155kW/211PS)
      • One (75kW/102PS)
      • Cooper S (131kW/178PS)
      • Cooper SE (135kW/184PS)