Kondensators, Gaisa kond. sistēma DENSO DCN02008
ar PVN 21%
Noliktavā 1
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods DCN02008
Ražotājs DENSO
EAN 8717613402818
  • Oriģinālais DENSO produkts
  • Modeļa kods: DCN02008
  • Paredzēts gaisa kondicionēšanas sistēmām
  • Nodrošina efektīvu dzesēšanu
  • Izgatavots no izturīgiem materiāliem
  • Garantēta saderība un veiktspēja
  • Viegls uzstādīšanas process
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar sausinātāju
Dzesējošā viela
R 134a
Masa [g]
1350
Bruto svars [g]
3450
  • AUDI
    • Q7 (4MB, 4MG, 4MQ)
      • 3.0 TFSI quattro (245kW/333PS)
      • 3.0 TDI quattro (200kW/272PS)
      • 3.0 TDI quattro (183kW/249PS)
      • 3.0 TDI quattro (160kW/218PS)
      • 2.0 TFSI quattro (185kW/252PS)
      • 3.0 TDI e-tron quattro (275kW/374PS)
      • 3.0 TDI quattro (190kW/258PS)
      • SQ7 TDI quattro (320kW/435PS)
    • Q8 (4MN, 4MT)
      • 50 TDI Mild Hybrid quattro (210kW/286PS)
      • 45 TDI Mild Hybrid quattro (170kW/231PS)
      • SQ8 TDI Mild Hybrid quattro (320kW/435PS)
      • 55 TFSI Mild Hybrid quattro (250kW/340PS)
    • A6 C8 (4A2)
      • 40 TDI Mild Hybrid (150kW/204PS)
      • 35 TDI Mild Hybrid (120kW/163PS)
      • 45 TDI Mild Hybrid quattro (180kW/245PS)
      • S6 TDI Mild Hybrid quattro (253kW/344PS)
    • A6 C8 Avant (4A5)
      • 40 TDI Mild Hybrid quattro (150kW/204PS)
    • A7 Sportback (4KA)
      • S7 TDI Mild Hybrid quattro (253kW/344PS)
    • A6 Allroad C8 (4AH)
  • VW
    • TOUAREG (CR7, RC8)
      • 3.0 TDI 4motion (210kW/286PS)
      • 3.0 TDI 4motion (170kW/231PS)
      • 3.0 TSI 4motion (250kW/340PS)
      • 4.0 V8 TDI 4motion (310kW/421PS)