DENSO Kompresors, Gaisa kond. sistēma DCP17058
ar PVN 21%
Noliktavā 1
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods DCP17058
Ražotājs DENSO
EAN 8717613459003
  • DENSO gaisa kondicionēšanas sistēmas kompresors
  • Modeļa kods: DCP17058
  • Nodrošina efektīvu dzesēšanu
  • Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem
  • Ilgstoša un uzticama darbība
  • Uzlabo braukšanas komfortu
  • Svarīgs elements klimata kontrolei
Iepildāmais eļļas daudzums [ml]
1;10
Rievu skaits
6
Piedziņas skriemelis-Ø [mm]
1;10
Leejas diametrs [mm]
28,4
Izejas diametrs [mm]
1:3
Kompresora ID
7SEU17C
Ražotāja ierobežojums
DENSO
Ražotāja ierobežojums
Mercedes Benz
OE-numuram
A0022305411
Dzesējošā viela
R 134a
Kompresora eļļa
ND-8
Montāžas veids
saskrūvēts
Kvalitāte
DENSO
Garums [mm]
192
Augstums [mm]
138
Rievu skaits
6
Masa [g]
5080
Bruto svars [g]
5890
  • MERCEDES-BENZ
    • M-CLASS (W164)
      • ML 350 4-matic (164.186) (200kW/272PS)
      • ML 500 4-matic (164.172) (285kW/388PS)
    • R-CLASS (W251, V251)
      • R 350 4-matic (251.065, 251.165) (200kW/272PS)
      • R 280 (251.054, 251.154) (170kW/231PS)
      • R 350 (251.056, 251.156) (200kW/272PS)
      • R 300 (251.054, 251.154) (170kW/231PS)
      • R 300 4-matic (251.062) (170kW/231PS)
    • GL-CLASS (X164)
      • GL 450 4-matic (164.871) (250kW/340PS)
      • GL 500 4-matic (164.886) (285kW/388PS)
    • GL-CLASS (X166)
      • GL 63 AMG 4-matic (166.874) (410kW/558PS)