Salona ventilators DENSO DEA02002
Nodrošina efektīvu gaisa cirkulāciju salonā, uzlabojot komfortu un gaisa kvalitāti.
ar PVN 21%
Noliktavā 2
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods DEA02002
Ražotājs DENSO
EAN 8717613490396
  • Efektīva gaisa cirkulācija salonā
  • Uzlabo komfortu un gaisa kvalitāti
  • Palīdz novērst logu aizsvīšanu
  • Izgatavots no augstas kvalitātes izturīgiem materiāliem
  • Klusa darbība un minimāla vibrācija
  • Precīza izgatavošana un viegla uzstādīšana
  • Saderīgs ar konkrētiem automašīnu modeļiem
  • Būtisks HVAC sistēmas komponents
Kreisās-/Labās puses kustībai paredzēts automobilis
Kreisās puses stūres vadībai
Spriegums [V]
1/2"
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar rezistoru
Spraudkontaktu skaits
2
OE-numuram
8D1820021A
Griešanās virziens
pretēji pulksteņa rādītāja virzienam
Masa [g]
1619
Bruto svars [g]
1869
  • AUDI
    • A4 B5 (8D2)
      • 1.6 (74kW/100PS)
      • 1.8 (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 (128kW/174PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.8 quattro (92kW/125PS)
      • 1.8 T quattro (110kW/150PS)
      • 2.6 quattro (110kW/150PS)
      • 2.8 quattro (128kW/174PS)
      • 1.9 TDI (81kW/110PS)
      • 2.8 (142kW/193PS)
      • 2.8 quattro (142kW/193PS)
      • 1.9 TDI quattro (81kW/110PS)
      • 2.4 (121kW/165PS)
      • 2.4 quattro (121kW/165PS)
      • S4 quattro (195kW/265PS)
      • 2.5 TDI (110kW/150PS)
      • 2.5 TDI quattro (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI (85kW/116PS)
      • 1.8 T quattro (132kW/180PS)
      • 1.8 T (132kW/180PS)
      • 1.9 TDI quattro (85kW/116PS)
      • 1.9 TDI (55kW/75PS)
      • 1.8 (85kW/115PS)
      • 2.4 (120kW/163PS)
      • 2.4 quattro (120kW/163PS)
    • A4 B5 Avant (8D5)
      • 1.6 (74kW/100PS)
      • 1.8 (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.9 TDI (81kW/110PS)
      • 1.8 quattro (92kW/125PS)
      • 1.8 T quattro (110kW/150PS)
      • 2.6 quattro (110kW/150PS)
      • 2.8 (142kW/193PS)
      • 2.8 quattro (142kW/193PS)
      • 1.9 TDI quattro (81kW/110PS)
      • 2.4 (121kW/165PS)
      • 2.4 quattro (121kW/165PS)
      • S4 quattro (195kW/265PS)
      • 2.5 TDI (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI (85kW/115PS)
      • 1.8 T quattro (132kW/180PS)
      • 1.8 T (132kW/180PS)
      • 1.9 TDI quattro (85kW/115PS)
      • 1.8 (85kW/115PS)
      • 2.4 (120kW/163PS)
      • 2.4 quattro (120kW/163PS)
      • 1.9 Hybrid (66kW/90PS)
  • VW
    • PASSAT B5 (3B2)
      • 1.6 (74kW/101PS)
      • 1.8 (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 2.3 VR5 (110kW/150PS)
      • 2.8 V6 Syncro/4motion (142kW/193PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.9 TDI (81kW/110PS)
      • 2.8 V6 (142kW/193PS)
      • 1.8 Syncro/4motion (92kW/125PS)
      • 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW/110PS)
      • 2.3 VR5 Syncro/4motion (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI (85kW/115PS)
      • 2.5 TDI (110kW/150PS)
      • 2.5 TDI Syncro/4motion (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI 4motion (85kW/115PS)
      • 1.9 TDI (74kW/101PS)
    • PASSAT B5 Variant (3B5)
      • 1.6 (74kW/101PS)
      • 1.8 (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 2.3 VR5 (110kW/150PS)
      • 2.8 V6 (142kW/193PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.9 TDI (81kW/110PS)
      • 1.9 TDI (85kW/115PS)
      • 2.5 TDI (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI 4motion (85kW/115PS)
      • 1.9 TDI (74kW/101PS)
    • PASSAT B5.5 (3B3)
      • 1.6 (75kW/102PS)
      • 1.9 TDI (74kW/101PS)
      • 1.9 TDI (96kW/130PS)
      • 2.3 V5 (125kW/170PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 2.5 TDI (110kW/150PS)
      • 1.8 T 20V (110kW/150PS)
      • 2.8 4motion (142kW/193PS)
      • 2.5 TDI 4motion (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI 4motion (96kW/130PS)
      • 2.0 4motion (85kW/115PS)
      • 2.3 V5 4motion (125kW/170PS)
      • 4.0 W8 4motion (202kW/275PS)
      • 2.0 (96kW/130PS)
      • 1.8 T (125kW/170PS)
      • 2.5 TDI 4motion (132kW/180PS)
      • 2.5 TDI (120kW/163PS)
      • 2.0 TDI (100kW/136PS)
    • PASSAT B5.5 Variant (3B6)
      • 1.9 TDI (74kW/101PS)
      • 1.9 TDI (96kW/130PS)
      • 1.6 (75kW/102PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 2.3 VR5 (125kW/170PS)
      • 1.8 T 20V (110kW/150PS)
      • 2.8 4motion (142kW/193PS)
      • 2.5 TDI (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI 4motion (96kW/130PS)
      • 2.0 4motion (85kW/115PS)
      • 2.3 VR5 4motion (125kW/170PS)
      • 4.0 W8 4motion (202kW/275PS)
      • 2.0 (96kW/130PS)
      • 2.5 TDI (120kW/163PS)
      • 2.0 TDI (100kW/136PS)
      • 1.8 T (125kW/170PS)
  • SKODA
    • SUPERB I (3U4)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 2.8 V6 (142kW/193PS)
      • 1.9 TDI (96kW/130PS)
      • 2.5 TDI (114kW/155PS)
      • 1.9 TDI (74kW/101PS)
      • 2.5 TDI (120kW/163PS)
      • 2.0 TDI (103kW/140PS)
      • 1.9 TDI (85kW/115PS)
      • 1.9 TDI (77kW/105PS)