DEPO Pagrieziena signāla lukturis 441-1609R
ar PVN 21%
Noliktavā 38
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods 441-1609R
Ražotājs DEPO
  • DEPO zīmols
  • Modeļa kods: 441-1609R
  • Nodrošina skaidru un redzamu signālu
  • Izgatavots no izturīgiem materiāliem
  • Izturīgs pret UV starojumu un mitrumu
  • Precīza izstrāde un viegla uzstādīšana
  • Atbilst oriģinālajām specifikācijām
Uzstādīšanas puse
priekšā pa labi
Uzstādīšanas puse
Bampers
Apgaismošanas ierīces funkcija
ar stāvgaismu
Luktura stikla krāsa
caurspīdīgs
pāra artikulu numuri
441-1609L
  • VW
    • GOLF III (1H1)
      • 1.9 D (47kW/64PS)
      • 1.9 TD, GTD (55kW/75PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.4 (40kW/55PS)
      • 1.6 (55kW/75PS)
      • 1.8 (55kW/75PS)
      • 1.8 (66kW/90PS)
      • 1.8 Syncro (1HX1) (66kW/90PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 2.0 GTI 16V (110kW/150PS)
      • 1.4 (44kW/60PS)
      • 2.8 VR6 (128kW/174PS)
      • 2.9 VR6 Syncro (1HX1) (140kW/190PS)
      • 1.6 (74kW/101PS)
      • 2.0 Syncro (1HX1) (85kW/115PS)
      • 1.9 TDI Syncro (1HX1) (66kW/90PS)
      • 1.9 TDI (81kW/110PS)
      • Citystromer (20kW/27PS)
      • 1.9 SDI (47kW/64PS)
    • VENTO (1H2)
      • 1.9 D (48kW/65PS)
      • 1.9 TD (55kW/75PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.4 (40kW/55PS)
      • 1.4 (44kW/60PS)
      • 1.6 (55kW/75PS)
      • 1.8 (55kW/75PS)
      • 1.8 (66kW/90PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 2.8 VR6 (128kW/174PS)
      • 1.6 (74kW/101PS)
      • 1.9 TDI (81kW/110PS)
      • 1.9 SDI (47kW/64PS)
    • GOLF III Variant (1H5)
      • 1.9 D (47kW/64PS)
      • 1.9 TD (55kW/75PS)
      • 1.4 (40kW/55PS)
      • 1.4 (44kW/60PS)
      • 1.8 (55kW/75PS)
      • 1.8 (66kW/90PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.6 (74kW/101PS)
      • 1.9 TDI Syncro (66kW/90PS)
      • 2.0 Syncro (85kW/115PS)
      • 1.9 TDI (81kW/110PS)
      • 1.8 Syncro (66kW/90PS)
      • 2.9 VR6 Syncro (140kW/190PS)
      • 1.9 SDI (47kW/64PS)
    • GOLF III Cabriolet (1E7)
      • 1.8 (55kW/75PS)
      • 1.8 (66kW/90PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 1.6 (74kW/101PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.9 TDI (81kW/110PS)