GATES Ūdenssūknis + Zobsiksnas komplekts KP15491XS
Saderīgs ar AUDI A3 (8L1) , SKODA OCTAVIA I (1U2) , VW GOLF IV (1J1) Parādīt vairāk informāciju
Pilns komplekts motora uzturēšanai, nodrošinot optimālu dzesēšanu un sinhronizāciju.
ar PVN 21%
Noliktavā 4
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods KP15491XS
Ražotājs GATES
EAN 5414465011672
  • Pilns komplekts: Ūdenssūknis un zobsiksnas komplekts vienā iepakojumā.
  • Augsta kvalitāte: Ražots no izturīgiem materiāliem ilgam kalpošanas laikam.
  • Dzinēja aizsardzība: Novērš pārkaršanu un nodrošina precīzu sinhronizāciju.
  • Uzticama veiktspēja: Nodrošina dzinēja vienmērīgu un efektīvu darbību.
  • Optimāla dzesēšana: Saglabā pareizu motora darba temperatūru.
  • Precīza sinhronizācija: Nodrošina vārstu un virzuļu pareizu kustību.
  • GATES zīmols: Pazīstams ar augstas kvalitātes automobiļu detaļām.
Papildus artikuls/Papildus informācija
ar ūdenssūkni
  • AUDI
    • A3 (8L1)
      • 1.8 (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 1.8 T quattro (132kW/180PS)
      • S3 quattro (154kW/210PS)
      • 1.8 T quattro (110kW/150PS)
      • 1.8 T (132kW/180PS)
    • TT (8N3)
      • 1.8 T (132kW/180PS)
      • 1.8 T quattro (132kW/180PS)
      • 1.8 T quattro (165kW/224PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
    • TT Roadster (8N9)
      • 1.8 T (132kW/180PS)
      • 1.8 T quattro (132kW/180PS)
      • 1.8 T quattro (165kW/224PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
  • SKODA
    • OCTAVIA I (1U2)
      • 1.8 (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
    • OCTAVIA I Combi (1U5)
      • 1.8 20V (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
  • VW
    • GOLF IV (1J1)
      • 1.8 (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 1.8 4motion (92kW/125PS)
      • 1.8 T GTI (132kW/180PS)
    • SHARAN (7M8, 7M9, 7M6)
      • 1.8 T 20V (110kW/150PS)
    • BORA I (1J2)
      • 1.8 (92kW/125PS)
      • 1.8 4motion (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
    • NEW BEETLE (9C1, 1C1)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
    • BORA Variant (1J6)
      • 1.8 4motion (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 1.8 T (132kW/180PS)
    • GOLF IV Variant (1J5)
      • 1.8 4motion (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
  • SEAT
    • ALHAMBRA (7V8, 7V9)
      • 1.8 T 20V (110kW/150PS)
    • TOLEDO II (1M2)
      • 1.8 20V (92kW/125PS)
      • 1.8 20VT (132kW/180PS)
    • LEON (1M1)
      • 1.8 20V (92kW/125PS)
      • 1.8 20V T (132kW/180PS)
      • 1.8 20V T 4 (132kW/180PS)