KAMOKA Bremžu uzliku kompl., Disku bremzes JQ101102
ar PVN 21%
Noliktavā 40
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods JQ101102
Ražotājs KAMOKA
EAN 5908234612356
  • Pilns komplekts priekšējām bremžu uzlikām
  • Piemērots disku bremžu sistēmām
  • Nodrošina efektīvu un drošu bremzēšanu
  • Izgatavots no augstas kvalitātes nodilumizturīgiem materiāliem
  • Ilgs kalpošanas laiks un uzticamība
  • Ražotājs: KAMOKA
  • Detaļas kods: JQ101102
Uzstādīšanas puse
Aizmugurējais tilts
Platums [mm]
137
Biezums [mm]
19
Augstums [mm]
49
Nodiluma devējs
bez nodiluma devēja
Bremžu sistēma
BREMBO
  • FIAT
    • DUCATO Furgons (250_)
      • 140 Natural Power (100kW/136PS)
      • 150 Multijet 3,0 D (107kW/146PS)
      • 115 Multijet 2,0 D (85kW/116PS)
      • 150 Multijet 2,3 D (109kW/148PS)
      • 180 Multijet 3,0 D (130kW/177PS)
      • 120 Multijet 2,3 D 4x4 (88kW/120PS)
      • 110 Multijet 2,3 D (83kW/113PS)
      • 100 Multijet 2,2 D (74kW/100PS)
      • 120 Multijet 2,3 D (88kW/120PS)
      • 160 Multijet 3,0 D (116kW/158PS)
      • 130 Multijet 2,3 D (96kW/131PS)
      • 160 Multijet 3,0 D (115kW/156PS)
      • 150 Multijet 2,3 D (110kW/150PS)
      • 180 Multijet 2,3 D (130kW/177PS)
      • 130 Multijet 2,3 D 4x4 (96kW/131PS)
      • 150 Multijet 2,3 D 4x4 (110kW/150PS)
      • 160 Multijet 2,3 D (118kW/160PS)
      • 140 Multijet 2,3 D (103kW/140PS)
      • E-Ducato (250DPE) (90kW/122PS)
    • DUCATO Autobuss (250_)
    • DUCATO Platforma/Šasija (250_)
      • 110 Multijet 2,3 D (82kW/111PS)
    • DUCATO Furgons (244_)
      • 2.0 4x4 (81kW/110PS)
  • PEUGEOT
    • BOXER Autobuss
      • 2.2 HDi 110 (81kW/110PS)
      • 2.2 HDi 130 (96kW/131PS)
      • 2.2 HDi 150 (110kW/150PS)
      • 3.0 HDi 175 (130kW/177PS)
      • 2.2 HDi 100 (74kW/101PS)
      • 2.2 HDi 120 (88kW/120PS)
      • 3.0 HDi 160 (115kW/156PS)
      • 3.0 HDi 145 (107kW/146PS)
    • BOXER Furgons
      • 3.0 HDi 175 (130kW/177PS)
      • 2.2 HDi 110 (81kW/110PS)
      • 2.2 HDi 130 (96kW/131PS)
      • 2.2 HDi 150 (110kW/150PS)
      • 2.2 HDi 100 (74kW/101PS)
      • 2.2 HDi 120 (88kW/120PS)
      • 3.0 HDi 160 (116kW/156PS)
      • 3.0 HDi 155 (115kW/156PS)
      • 3.0 HDi 145 (107kW/146PS)
      • 2.2 HDi 130 4x4 (96kW/131PS)
      • 2.2 HDi 150 4x4 (110kW/150PS)
    • BOXER Platforma/Šasija
      • 2.2 HDi 110 (81kW/110PS)
      • 2.2 HDi 130 (96kW/131PS)
      • 2.2 HDi 150 (110kW/150PS)
      • 3.0 HDi 175 (130kW/177PS)
      • 2.2 HDi 100 (74kW/101PS)
      • 2.2 HDi 120 (88kW/120PS)
      • 3.0 HDi 160 (116kW/156PS)
      • 3.0 HDi 155 (115kW/156PS)
      • 3.0 HDi 145 (107kW/146PS)
  • CITROËN
    • JUMPER II Autobuss
      • 2.2 HDi 110 (81kW/110PS)
      • 2.2 HDi 130 (96kW/130PS)
      • 2.2 HDi 150 (110kW/150PS)
      • 3.0 HDi 180 (130kW/177PS)
      • 2.2 HDi 100 (74kW/101PS)
      • 2.2 HDi 120 (88kW/120PS)
      • 3.0 HDi 160 (116kW/157PS)
      • 3.0 HDi 155 (115kW/157PS)
    • JUMPER II Furgons
      • 2.2 HDi 110 (81kW/110PS)
      • 2.2 HDi 130 (96kW/130PS)
      • 2.2 HDi 150 (110kW/150PS)
      • 3.0 HDi 180 (130kW/177PS)
      • 2.2 HDi 100 (74kW/101PS)
      • 2.2 HDi 120 (88kW/120PS)
      • 3.0 HDi 160 (116kW/157PS)
      • 3.0 HDi 145 (107kW/146PS)
      • 3.0 HDi 155 (115kW/156PS)
      • 2.2 HDi 130 4x4 (96kW/130PS)
    • JUMPER II Platforma/Šasija
      • 2.2 HDi 110 (81kW/110PS)
      • 2.2 HDi 130 (96kW/130PS)
      • 2.2 HDi 150 (110kW/150PS)
      • 3.0 HDi 180 (130kW/177PS)
      • 2.2 HDi 100 (74kW/101PS)
      • 2.2 HDi 120 (88kW/120PS)
      • 3.0 HDi 160 (116kW/157PS)
      • 3.0 HDi 145 (107kW/146PS)