KAMOKA JQ101103 Bremžu uzliku komplekts, Disku bremzes
Augstas kvalitātes bremžu uzliku komplekts priekšējai asij, nodrošinot drošu un efektīvu bremzēšanu.
ar PVN 21%
Noliktavā 48
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods JQ101103
Ražotājs KAMOKA
EAN 5908242636771
  • Paredzēts priekšējai asij
  • Disku bremžu sistēmām
  • Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem
  • Nodrošina efektīvu un drošu bremzēšanu
  • Ilgs kalpošanas laiks
  • Precīza atbilstība oriģinālajām detaļām
  • Uzlabo bremzēšanas sistēmas veiktspēju
Uzstādīšanas puse
Aizmugurējais tilts
Platums [mm]
97
Biezums [mm]
+15
Augstums [mm]
49
Nodiluma devējs
ar nodiluma skaņas brīdinājuma signālu
Bremžu sistēma
Akebono
  • TOYOTA
    • RAV 4 III (_A3_)
      • 2.4 4WD (ACA31, ACA33) (125kW/170PS)
      • 2.0 4WD (ACA30_, ACA30R) (112kW/152PS)
      • 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) (100kW/136PS)
      • 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) (130kW/177PS)
      • 2.4 (ACA36, ACA38) (125kW/170PS)
      • 2.0 (ZSA35_, ZSA35R) (116kW/158PS)
      • 2.0 4WD (ZSA30_, ZSA30R) (116kW/158PS)
      • 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) (110kW/150PS)
      • 2.2 D (ALA35_) (110kW/150PS)
    • CAMRY Sedans (_V4_)
      • 2.4 (ACV40) (116kW/158PS)
    • RAV 4 IV (_A4_)
      • 2.0 D (ALA40_, ALA40R) (91kW/124PS)
      • 2.0 4WD (ZSA44_, ZSA44R) (111kW/151PS)
      • 2.2 D 4WD (ALA49) (110kW/150PS)
      • 2.5 4WD (ASA44) (132kW/180PS)
      • 2.0 D 4WD (ALA41_) (91kW/124PS)
      • 2.0 4WD (ZSA44_) (112kW/151PS)
      • 2.5 Hybrid 4WD (AVA44, AVA44_) (145kW/197PS)
      • 2.0 D (WWA42_) (105kW/143PS)
      • 2.5 Hybrid (AVA42_) (145kW/197PS)
    • CAMRY Sedans (_V5_)
      • 2.5 (ASV50_) (131kW/178PS)
    • RAV 4 IV VAN (_A4_)
      • 2.0 VVTi 4WD (ZSA44) (111kW/151PS)
      • 2.0 VVTi 4WD (ZSA44) (112kW/152PS)
      • 2.0 D4d (ALA40) (91kW/124PS)
      • D4d 4WD (ALA41) (91kW/124PS)
      • 2.0 D4d (WWA42) (105kW/143PS)
      • 2.2 D4d 4WD (ALA49) (110kW/150PS)
  • LEXUS
    • ES (_V6_)
      • 350 (GSV60_) (183kW/249PS)