SNR Bremžu diski KF155.125U
ar PVN 21%
Noliktavā 7
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods KF155.125U
Ražotājs SNR
EAN 3413521548567
  • Ražotājs: SNR
  • Kods: KF155.125U
  • Produkta tips: Bremžu diski
  • Materiāls: Augstas kvalitātes tērauds
  • Pielietojums: Nodrošina efektīvu bremzēšanu
  • Izturība: Ilgs kalpošanas laiks un nodilumizturība
  • Drošība: Uzlabo bremzēšanas sistēmas veiktspēju
  • Saderība: Paredzēts konkrētiem transportlīdzekļu modeļiem
Bremžu diska biezums [mm]
1/2"
Ārējais diametrs [mm]
280
Bremžu diska tips
pilnīgi
  • RENAULT
    • TRAFIC III Furgons (FG_)
      • 1.6 dCi 90 (FGME) (66kW/90PS)
      • 1.6 dCi 115 (FGMD) (85kW/116PS)
      • 1.6 dCi 120 (FGMB, FGMC) (88kW/120PS)
      • 1.6 dCi 140 (FGMA, FGMC) (103kW/140PS)
      • 1.6 dCi 95 (FGMJ, FGMR) (70kW/95PS)
      • 1.6 dCi 125 (FGMH) (92kW/125PS)
      • 1.6 dCi 145 (FGMG) (107kW/145PS)
      • 2.0 dCi 145 (FGML) (107kW/145PS)
      • 2.0 dCi 120 (FGMN) (88kW/120PS)
      • 2.0 dCi 170 (FGMM, FGMV) (125kW/170PS)
      • 1.6 dCi 120 (FGMK) (89kW/121PS)
      • 2.0 dCi 110 (FGMW) (81kW/110PS)
      • 2.0 dCi 130 (FGMY) (96kW/131PS)
      • 2.0 dCi 150 (FGMU) (110kW/150PS)
      • E-Tech Electric (FGJA) (90kW/122PS)
    • TRAFIC III Autobuss (JG_)
      • 1.6 dCi 90 (JGME) (66kW/90PS)
      • 1.6 dCi 115 (JGMD) (85kW/116PS)
      • 1.6 dCi 120 (JGMB) (88kW/120PS)
      • 1.6 dCi 140 (JGMA) (103kW/140PS)
      • 1.6 dCi 95 (JGMR, JGMJ) (70kW/95PS)
      • 1.6 dCi 125 (JGMH) (92kW/125PS)
      • 1.6 dCi 145 (JGMG) (107kW/145PS)
      • 1.6 dCi 120 (JGMS) (89kW/121PS)
      • 2.0 dCi 120 (JGMN) (88kW/120PS)
      • 2.0 dCi 145 (JGML) (107kW/145PS)
      • 2.0 dCi 170 (JGMM, JGMV) (125kW/170PS)
      • 2.0 dCi 150 (JGMU) (110kW/150PS)
      • 2.0 dCi 110 (JGMW) (81kW/110PS)
    • TRAFIC III Platforma/Šasija (EG_)
      • 1.6 dCi 125 (EGMH) (92kW/125PS)
      • 1.6 dCi 145 (EGMG) (107kW/145PS)
      • 1.6 dCi 120 (EGMB) (88kW/120PS)
      • 1.6 dCi 140 (EGMA) (103kW/140PS)
  • OPEL
    • VIVARO B Autobuss (X82)
      • 1.6 CDTI (06) (85kW/116PS)
      • 1.6 CDTI (06) (66kW/90PS)
      • 1.6 CDTI (06) (88kW/120PS)
      • 1.6 CDTI (06) (103kW/140PS)
      • 1.6 CDTI (06) (70kW/95PS)
      • 1.6 CDTI (06) (92kW/125PS)
      • 1.6 CDTI (06) (107kW/145PS)
    • VIVARO B Furgons (X82)
      • 1.6 CDTI (05) (103kW/140PS)
      • 1.6 CDTI (05) (66kW/90PS)
      • 1.6 CDTI (05) (85kW/116PS)
      • 1.6 CDTI (05) (88kW/120PS)
      • 1.6 CDTI (05) (70kW/95PS)
  • FIAT
    • TALENTO Autobuss (296_)
      • 1.6 D (70kW/95PS)
      • 1.6 D (92kW/125PS)
      • 1.6 D (107kW/145PS)
    • TALENTO Furgons (296_)
      • 1.6 D (85kW/115PS)
      • 1.6 D (70kW/95PS)
      • 1.6 D (89kW/121PS)
      • 1.6 D (92kW/125PS)
      • 1.6 D (107kW/145PS)
    • TALENTO Platforma/Šasija (296_)
      • 1.6 D (92kW/125PS)
      • 1.6 D (107kW/145PS)
      • 2.0 EcoJet (107kW/145PS)
      • 2.0 EcoJet (125kW/170PS)