CONTINENTAL CTAM Ūdenssūknis + Zobsiksnas komplekts CT1105WP2
Pilns komplekts dzinēja uzticamai darbībai, nodrošinot optimālu dzesēšanu un sinhronizāciju.
ar PVN 21%
Noliktavā 171
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods CT1105WP2
Ražotājs CONTINENTAL CTAM
EAN 4010858999636
  • Komplektā ietilpst ūdenssūknis un zobsiksnas komplekts.
  • Nodrošina dzinēja dzesēšanas sistēmas optimālu darbību.
  • Garantē precīzu dzinēja detaļu sinhronizāciju.
  • Izgatavots no augstas kvalitātes, izturīgiem materiāliem.
  • Paredzēts ilgstošai un uzticamai ekspluatācijai.
  • Būtisks dzinēja apkopes elements.
Iepakojuma garums [cm]
19,5
Iepakojuma platums [cm]
18,2
Iepakojuma augstums [cm]
18,7
Zobu skaits
199
Masa [kg]
1,639
Platums [mm]
24
  • OPEL
    • ASTRA J Sports Tourer (P10)
      • 2.0 CDTI (35) (118kW/160PS)
      • 2.0 CDTI (35) (121kW/165PS)
    • ASTRA H Furgons/Universālis (L70)
      • 1.9 CDTI (L70) (110kW/150PS)
      • 1.9 CDTI 16V (L70) (88kW/120PS)
    • ASTRA J (P10)
      • 2.0 CDTI (68) (121kW/165PS)
      • 2.0 CDTI (68) (118kW/160PS)
    • ASTRA J GTC
      • 2.0 CDTI (08) (121kW/165PS)
    • ZAFIRA TOURER C (P12)
      • 2.0 CDTi (75) (121kW/165PS)
      • 2.0 CDTi (75) (96kW/130PS)
      • 2.0 CDTi (75) (81kW/110PS)
    • COMBO Furgons/minivens (X12)
      • 2.0 CDTI (B05) (99kW/135PS)
    • COMBO Tour (X12)
      • 2.0 CDTI (C26, D26, E26, C05) (99kW/135PS)
    • VECTRA C GTS (Z02)
      • 1.9 CDTI (F68) (110kW/150PS)
    • VECTRA C (Z02)
      • 1.9 CDTI (F69) (110kW/150PS)
    • VECTRA C Universālis (Z02)
      • 1.9 CDTI (F35) (110kW/150PS)
    • SIGNUM Hečbeka virsbūve (Z03)
      • 1.9 CDTI (F48) (110kW/150PS)
    • ASTRA H (A04)
      • 1.9 CDTI (L48) (110kW/150PS)
      • 1.9 CDTI 16V (L48) (88kW/120PS)
    • ASTRA H Universālis (A04)
      • 1.9 CDTI (L35) (110kW/150PS)
      • 1.9 CDTI 16V (L35) (88kW/120PS)
    • ASTRA H GTC (A04)
      • 1.9 CDTi 16V (L08) (88kW/120PS)
      • 1.9 CDTi (L08) (110kW/150PS)
    • ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)
      • 1.9 CDTI (M75) (110kW/150PS)
    • ASTRA H TwinTop (A04)
      • 1.9 CDTi (L67) (110kW/150PS)
    • INSIGNIA A Sedans (G09)
      • 2.0 CDTI (69) (103kW/140PS)
      • 2.0 CDTI (69) (120kW/163PS)
      • 2.0 CDTI (69) (81kW/110PS)
      • 2.0 CDTI (69) (96kW/131PS)
      • 2.0 CDTI (69) (118kW/160PS)
      • 2.0 CDTI 4x4 (69) (120kW/163PS)
      • 2.0 CDTI 4x4 (69) (118kW/160PS)
      • 2.0 CDTI (69) (88kW/120PS)
    • INSIGNIA A (G09)
      • 2.0 CDTI (68) (103kW/140PS)
      • 2.0 CDTI (68) (120kW/163PS)
      • 2.0 CDTI (68) (81kW/110PS)
      • 2.0 CDTI (68) (96kW/131PS)
      • 2.0 CDTI (68) (118kW/160PS)
      • 2.0 CDTI 4x4 (68) (120kW/163PS)
      • 2.0 CDTI 4x4 (68) (118kW/160PS)
      • 2.0 CDTI (68) (88kW/120PS)
    • INSIGNIA A Sports Tourer (G09)
      • 2.0 CDTI 4x4 (35) (120kW/163PS)
      • 2.0 CDTI (35) (120kW/163PS)
      • 2.0 CDTI (35) (103kW/140PS)
      • 2.0 CDTI (35) (81kW/110PS)
      • 2.0 CDTI (35) (96kW/131PS)
      • 2.0 CDTI (35) (118kW/160PS)
      • 2.0 CDTI 4x4 (35) (118kW/160PS)
      • 2.0 CDTI (35) (88kW/120PS)
    • CASCADA (W13)
      • 2.0 CDTI (67) (121kW/165PS)
    • INSIGNIA A Country Tourer (G09)
      • 2.0 CDTi 4x4 (47) (120kW/163PS)
      • 2.0 CDTi (47) (120kW/163PS)
      • 2.0 CDTi (47) (96kW/131PS)
      • 2.0 CDTi (47) (88kW/120PS)
    • ZAFIRA B Furgons/minivens (A05)
      • 1.9 CDTI VAN (M75) (110kW/150PS)
    • ZAFIRA TOURER C VAN (P12)
      • 2.0 CDTi (75) (96kW/131PS)
  • FIAT
    • SEDICI (189_)
      • 2.0 D Multijet (99kW/135PS)
      • 2.0 D Multijet 4x4 (99kW/135PS)
    • FREEMONT (345_)
      • 2.0 JTD 4x4 (120kW/163PS)
      • 2.0 JTD (120kW/163PS)
      • 2.0 JTD (103kW/140PS)
      • 2.0 JTD (125kW/170PS)
      • 2.0 JTD 4x4 (125kW/170PS)
      • 2.0 JTD (100kW/136PS)
    • DOBLO Platforma/Šasija (263_)
      • 2.0 D Multijet (99kW/135PS)
    • DUCATO Autobuss (250_)
      • 115 Multijet 2,0 D (85kW/116PS)
    • DUCATO Furgons (250_)
    • DUCATO Platforma/Šasija (250_)