Bremžu diski BLUE PRINT ADBP430046
ar PVN 21%
Noliktavā 4
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods ADBP430046
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5057746199203
  • Oriģinālais BLUE PRINT produkts
  • Modeļa kods: ADBP430046
  • Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem
  • Nodrošina efektīvu un drošu bremzēšanu
  • Izturīgi pret nodilumu un koroziju
  • Precīza piegriezuma un viegla uzstādīšana
  • Piemēroti ikdienas braukšanai
  • Uzlabo transportlīdzekļa drošību
Bremžu diska biezums [mm]
28
Riteņa diska urbumu skaits
5
Stiprināšanas urbumu skaits
"1"
Biezums [mm]
36
Ārējais diametrs [mm]
+350
Skrūvju loks-Ø [mm]
112
Virsma
pārklāts
Bremžu diska tips
ar iekšējo ventilāciju
Uzstādīšanas puse
Aizmugurējais tilts
Minimālais biezums [mm]
26
Centrējošais diametrs [mm]
68
  • AUDI
    • Q7 (4MB, 4MG, 4MQ)
      • 3.0 TFSI quattro (245kW/333PS)
      • SQ7 TDI quattro (320kW/435PS)
      • 55 TFSI Mild Hybrid quattro (250kW/340PS)
      • 55 TFSI e quattro (280kW/381PS)
      • 60 TFSI e quattro (335kW/455PS)
      • 60 TFSI e quattro (340kW/462PS)
      • 55 TFSI e quattro (290kW/394PS)
      • 60 TFSI e quattro (360kW/489PS)
    • A8 D5 (4N2, 4N8, 4NC, 4NL)
      • 50 TDI Mild Hybrid quattro (210kW/286PS)
      • 50 TFSI Mild Hybrid quattro (4N8) (210kW/286PS)
      • 45 TDI quattro (183kW/249PS)
      • 60 TFSI e quattro (330kW/449PS)
    • A7 Sportback (4KA)
      • S7 TDI Mild Hybrid quattro (257kW/349PS)
      • S7 TDI Mild Hybrid quattro (253kW/344PS)
    • Q8 (4MN, 4MT)
      • 45 TDI Mild Hybrid quattro (170kW/231PS)
      • 45 TFSI quattro (195kW/265PS)
    • A6 C8 (4A2)
      • 45 TFSI Mild Hybrid quattro (180kW/245PS)
      • 45 TFSI Mild Hybrid (180kW/245PS)
      • S6 TDI Mild Hybrid quattro (257kW/349PS)
      • 55 TFSI e quattro (270kW/367PS)
      • 50 TFSI e quattro (220kW/299PS)
      • 45 TFSI Mild Hybrid (195kW/265PS)
      • 45 TFSI Mild Hybrid quattro (195kW/265PS)
      • S6 TDI Mild Hybrid quattro (253kW/344PS)
    • A6 C8 Avant (4A5)
    • E-TRON (GEN)
      • 55 quattro (300kW/408PS)
      • 50 quattro (230kW/313PS)
      • S quattro (370kW/503PS)
    • A6 Allroad C8 (4AH)
      • 55 TDI Mild Hybrid quattro (257kW/349PS)
      • 45 TDI Mild Hybrid quattro (180kW/245PS)
      • 55 TDI Mild Hybrid quattro (253kW/344PS)
    • E-TRON Sportback (GEA)
      • 55 quattro (300kW/408PS)
      • 50 quattro (230kW/313PS)
      • S quattro (370kW/503PS)
    • Q7 Van (4MB, 4MG)
      • 4.0 SQ7 TDI quattro (320kW/435PS)
  • VW
    • TOUAREG (CR7, RC8)
      • 3.0 TSI 4motion (250kW/340PS)
      • 4.0 V8 TDI 4motion (310kW/421PS)
      • 3.0 eHybrid 4motion (280kW/381PS)
      • 3.0 R 4motion (340kW/462PS)