Bremžu trose 12100-H1VLRH
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods 12100-H1VLRH
Ražotājs FEBEST
EAN 4056111189871
Apraksts nav pieejams
Uzstādīšanas puse
aizmugurē labajā pusē
Garums [mm]
1775
  • HYUNDAI
    • H-1 Travel (TQ)
      • 2.5 CRDI (100kW/136PS)
      • 2.5 CRDi (125kW/170PS)
      • 2.5 CRDi (120kW/163PS)
      • 2.5 CRDi (85kW/116PS)
      • 2.5 CRDi (81kW/110PS)
    • H-1 Furgons (A1)
      • 2.5 TD (74kW/101PS)
      • 2.5 CRDi (103kW/140PS)
    • H-1 / STAREX Autobuss (A1)
      • 2.5 TCi (73kW/99PS)
      • 2.5 TCi (74kW/101PS)
      • 2.5 CRDi (103kW/140PS)
      • 2.4 (101kW/137PS)
      • 2.5 CRDi (81kW/110PS)
    • H-1 Cargo (TQ)
      • 2.5 CRDi (125kW/170PS)
      • 2.5 CRDi (81kW/110PS)
      • 2.5 CRDi (120kW/163PS)
      • 2.5 CRDi (85kW/116PS)