TRW Amortizators JHM1002T
Saderīgs ar VW CRAFTER 30-35 Autobuss (2E_) , VW CRAFTER 30-50 Furgons (2E_) , VW CRAFTER 30-50 Platforma/Šasija (2F_) Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Noliktavā 42
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods JHM1002T
Ražotājs TRW
EAN 3322938139957
  • Augstas veiktspējas amortizators no TRW
  • Detaļas kods: JHM1002T
  • Uzlabo braukšanas komfortu un stabilitāti
  • Nodrošina drošu saķeri ar ceļu
  • Piemērots ikdienas lietošanai
  • Izgatavots no kvalitatīviem materiāliem
  • Samazina vibrācijas un triecienus
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts
Amortizatora veids
Eļļas spiediens
Amortizatora konstrukcija
Amortizatora statne
Amortizators-Stiprināšanas veids
augšējā tapa
Diametrs [mm]
57
Garums 1 [mm]
570
Garums 2 [mm]
388
Virzuļa štoka diametrs [mm]
28
Skaits uz asi
"1"
SVHC
Informācija nav pieejama, lūdzu, griezieties pie ražotāja!
  • VW
    • CRAFTER 30-35 Autobuss (2E_)
      • 2.0 TDI (80kW/109PS)
      • 2.0 TDI (100kW/136PS)
      • 2.0 TDI (120kW/163PS)
      • 2.5 TDI (65kW/88PS)
      • 2.5 TDI (80kW/109PS)
      • 2.5 TDI (100kW/136PS)
      • 2.5 TDI (120kW/163PS)
      • 2.0 TDI 4motion (120kW/163PS)
      • 2.0 TDI (84kW/114PS)
    • CRAFTER 30-50 Furgons (2E_)
      • 2.0 TDI (80kW/109PS)
      • 2.0 TDI (100kW/136PS)
      • 2.0 TDI (120kW/163PS)
      • 2.0 TDI (105kW/142PS)
      • 2.5 TDI (65kW/88PS)
      • 2.5 TDI (80kW/109PS)
      • 2.5 TDI (100kW/136PS)
      • 2.5 TDI (120kW/163PS)
      • 2.0 TDI (84kW/114PS)
      • 2.0 TDI (103kW/140PS)
    • CRAFTER 30-50 Platforma/Šasija (2F_)
      • 2.0 TDI (80kW/109PS)
      • 2.0 TDI (100kW/136PS)
      • 2.0 TDI (120kW/163PS)
      • 2.0 TDI (105kW/142PS)
      • 2.5 TDI (65kW/88PS)
      • 2.5 TDI (80kW/109PS)
      • 2.5 TDI (100kW/136PS)
      • 2.5 TDI (120kW/163PS)
      • 2.0 TDI (84kW/114PS)
      • 2.0 TDI (103kW/140PS)
  • MERCEDES-BENZ
    • SPRINTER 5-t Furgons (B906)
      • 509 CDI (906.653, 906.655, 906.657) (65kW/88PS)
      • 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657) (80kW/109PS)
      • 515 CDI (906.653, 906.655, 906.657) (110kW/150PS)
      • 518 CDI (906.653, 906.655, 906.657) (135kW/184PS)
      • 524 (906.653, 906.655, 906.657) (190kW/258PS)
      • 519 CDI / BlueTEC (906.653, 906.655, 906.657) (140kW/190PS)
      • 516 CDI (906.653, 906.655, 906.657) (120kW/163PS)
      • 513 CDI (906.653, 906.655, 906.657) (95kW/129PS)
      • 510 CDI (906.653, 906.655, 906.657) (70kW/95PS)
    • SPRINTER 5-t Platforma/Šasija (B906)
      • 516 NGT (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) (115kW/156PS)