Salona gaisa filtrs KAVO PARTS FCA-10120
ar PVN 21%
Noliktavā 3
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods FCA-10120
Ražotājs KAVO PARTS
EAN 8715616455046
  • Augstas kvalitātes salona gaisa filtrs
  • Ražotājs: KAVO PARTS
  • Modeļa numurs: FCA-10120
  • Efektīvi filtrē putekļus un ziedputekšņus
  • Uzlabo gaisa kvalitāti salonā
  • Palīdz novērst nepatīkamas smakas
  • Nodrošina pareizu klimata kontroles sistēmas darbību
  • Viegli uzstādāms
Garums [mm]
310
Platums [mm]
255
Augstums [mm]
3/4"
Filtra izpildījums
Smalkās attīrīšanas salona filtrs
  • MERCEDES-BENZ
    • E-CLASS (W211)
      • E 320 (211.065) (165kW/224PS)
      • E 500 (211.070) (225kW/306PS)
      • E 240 (211.061) (130kW/177PS)
      • E 220 CDI (211.006) (110kW/150PS)
      • E 270 CDI (211.016) (130kW/177PS)
      • E 240 4-matic (211.080) (130kW/177PS)
      • E 320 4-matic (211.082) (165kW/224PS)
      • E 200 CDI (211.004) (75kW/102PS)
      • E 200 CDI (211.004) (90kW/122PS)
      • E 55 AMG Kompressor (211.076) (350kW/476PS)
      • E 200 Kompressor (211.042) (120kW/163PS)
      • E 320 CDI (211.026) (150kW/204PS)
      • E 400 CDI (211.028) (191kW/260PS)
      • E 500 4-matic (211.083) (225kW/306PS)
      • E 280 CDI (211.023) (130kW/177PS)
      • E 220 CDI (211.006) (100kW/136PS)
      • E 270 CDI (211.016) (120kW/163PS)
    • E-CLASS T-Model (S211)
      • E 240 T (211.261) (130kW/177PS)
      • E 320 T (211.265) (165kW/224PS)
      • E 200 T Kompressor (211.242) (120kW/163PS)
      • E 220 T CDI (211.206) (110kW/150PS)
      • E 270 T CDI (211.216) (130kW/177PS)
      • E 320 T CDI (211.226) (150kW/204PS)
      • E 240 T 4-matic (211.280) (130kW/177PS)
      • E 320 T 4-matic (211.282) (165kW/224PS)
      • E 55 T AMG Kompressor (211.276) (350kW/476PS)
      • E 500 T (211.270) (225kW/306PS)
      • E 500 T 4-matic (211.283) (225kW/306PS)
      • E 280 T CDI (211.223) (130kW/177PS)
      • E 220 CDI (211.206) (100kW/136PS)
      • E 270 T CDI (211.216) (120kW/163PS)
      • E 55 T AMG Kompressor (350kW/476PS)
    • E-CLASS Platforma/Šasija (VF211)
      • E 220 CDI (211.606) (110kW/150PS)
      • E 270 CDI (211.616) (130kW/177PS)