BOSCH F026407175
ar PVN 21%
Noliktavā 1
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods F026407175
Ražotājs BOSCH
EAN 4047025293808
Apraksts nav pieejams
Filtra izpildījums
Filtra patrona
Papildus artikuls/Papildus informācija
ar blīvēm
Augstums [mm]
79
Ārējais diametrs [mm]
74
Iekšējais diametrs 1 [mm]
4+1
  • BMW
    • 5 (F10)
      • 520 i (120kW/163PS)
      • 520 i (135kW/184PS)
      • 528 i (180kW/245PS)
    • 1 (F20)
      • 125 i (160kW/218PS)
      • 125 i (175kW/238PS)
    • 5 Touring (F11)
      • 520 i (135kW/184PS)
      • 528 i (180kW/245PS)
    • Z4 Roadster (E89)
      • sDrive 20 i (135kW/184PS)
      • sDrive 28 i (180kW/245PS)
      • sDrive 18 i (115kW/156PS)
    • X1 (E84)
      • sDrive 20 i (135kW/184PS)
      • sDrive 16 i (105kW/143PS)
    • 3 (F30, F80)
      • 328 i (180kW/245PS)
      • 320 i (135kW/184PS)
      • 320 i xDrive (135kW/184PS)
      • 328 i xDrive (180kW/245PS)
    • 4 Coupe (F32, F82)
      • 420 i (135kW/184PS)
      • 428 i (180kW/245PS)
    • 3 Touring (F31)
      • 320 i (135kW/184PS)
      • 328 i (180kW/245PS)
      • 328 i xDrive (180kW/245PS)
      • 320 i xDrive (135kW/184PS)
    • 2 Coupe (F22, F87)
      • 220 i (135kW/184PS)
      • 228 i (180kW/245PS)
    • 4 Kabriolets (F33, F83)
      • 428 i (180kW/245PS)
      • 420 i (135kW/184PS)
    • 1 (F21)
      • 125 i (160kW/218PS)
      • 125 i (175kW/238PS)
    • 3 Gran Turismo (F34)
      • 320 i (135kW/184PS)
      • 328 i (180kW/245PS)
    • 4 Gran Coupe (F36)
      • 420 i (135kW/184PS)
      • 428 i (180kW/245PS)
    • 2 Kabriolets (F23)
      • 220 i (135kW/184PS)
      • 228 i (180kW/245PS)